Bird's Nest

Krem na dzień i na noc 30+

Intensywne wygładzenie, rozświetlenie

Krem do cery wymagającej poprawy nawilżenia, z widocznymi pierwszymi zmarszczkami. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

 

BIRD’S NEST

bogaty w kwas sjalowy i aminokwasy. Kwas sjalowy zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie, zapobiega jej przesuszeniu. Aminokwasy odżywiają i natychmiast poprawiają wygląd skóry, sprawiając, że staje się promienna i wypoczęta.

 

FERMENT RYŻOWY

doskonale nawilża i wykazuje działanie odżywcze, rozświetla i poprawia koloryt skóry.

 

MASŁO SHEA

Intensywnie nawilża, działa o dżywczo i zmiękczająco na skórę. Poprawia funkcjonowanie bariery lipidowej naskórka i wygładzają skórę.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Pora dnia
krem na dzień i na noc
SKLEP ONLINE

Bird's Nest

PERFECTA BIRD’S NEST

POZNAJ CHIŃSKI SPOSÓB NA DŁUGOWIECZNOŚĆ!

PERFECTA BIRD’S NEST to nowatorska linia oparta na niezwykłym działaniu ekstraktu ze śliny z jaskółczych gniazd. Bogaty w kwas sjalowy i aminokwasy zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie, rozświetlenie i lifting.

Doskonale odżywia i natychmiast poprawia wygląd, sprawiając, że skóra staje się promienna i wypoczęta.

Cudowne właściwości śliny jaskółki z gatunku Salangana – w tradycji azjatyckiej przypisuje się jej właściwości przeciwstarzeniowe, poprawiające trawienie, jakość głosu, łagodzenie objawów astmy, zwiększające libido oraz wzmacniające układ odpornościowy organizmu. Jaskółcza ślina bogata jest w aminokwasy, hormony, węglowodany i  pewną ilość lipidów. Badania wykazały, że zawiera ona również substancje stymulujące wzrost i podziały komórek.

W linii PERFECTA BIRD’S NEST znajduje się 8 innowacyjnych kosmetyków – kremy do twarzy w czterech grupach wiekowych: 30+, 50+, 60+, 70+; serum na dzień i na noc; krem pod oczy, na powieki i wokół ust 50+/60+ oraz uzupełniająco dwie maski – azjatycka maska na tkaninie i azjatycka maska kremowa.

PERFECTA BIRD’S NEST to komplementarna pielęgnacja dla skóry potrzebującej odbudowy i odżywienia.

{Wyciąg ze śliny jaskółki  pozyskuje się z gniazd lęgowych, w których materiał na budowę jest zlepiony śliną ptaka. Fragmenty gniazd są zbierane po całkowitym opuszczeniu przez nie ptaków. Nie dochodzi więc do jakiegokolwiek stresu dla jaskółki  przy pozyskiwaniu śliny, nie ma w tym procesie bezpośredniego kontaktu człowieka z jaskółką. Do produkcji używa się tego, czego jaskółka już nie potrzebuje i co zostało przez nią porzucone, za to dla człowieka ma cenne właściwości. Zarówno w kosmetyce, jak i w sztuce kulinarnej. }