Cera naczynkowa

Kojenie

Perfecta Cera naczynkowa – Krem na dzień i na noc

Formuła ANTI-RED, redukcja zmarszczek, kojenie

Lekka i aksamitna konsystencja zapewnia natychmiastowe uczucie nawilżenia i odżywienia, wchłania się bardzo szybko i doskonale sprawdza się pod makijaż, przedłużając jego żywotność. Formuła oparta na 3% kwasie nikotynowym (NIACYNAMID+) wzmacnia i obkurcza naczynka, dzięki czemu stają się mniej widoczne i bardziej odporne na uszkodzenia, a delikatne drobinki “soft focus” w inteligentny sposób je maskują. Dodatkowo regeneruje barierę ochronną skóry oraz poprawia nawilżenie, chroniąc przed utratą wody z naskórka. Ekstrakt z dzikiego indygo (NEURO REDstop) zmniejszania produkcję kortyzolu (hormonu stresu), a co za tym idzie minimalizuje zaczerwienienie skóry wywołane działaniem stresu środowiskowego. Dodatkowo pobudza mechanizmy detoksykacji w komórkach i działa antyoksydacyjnie. Obecny w składzie ceramid-2 uzupełnia barierę lipidową naskórka, w efekcie czego zmarszczki są wygładzone, a proces starzenia się skóry zdecydowanie spowolniony.

3% NIACYNAMID+

wzmacnia i obkurcza naczynka, dzięki czemu stają się mniej widoczne i bardziej odporne na uszkodzenia. Dodatkowo regeneruje barierę ochronną skóry oraz poprawia nawilżenie, chroniąc przed utratą wody z naskórka.

NEURO REDstop

ekstrakt z dzikiego indygo posiadający biologiczne zdolności do zmniejszania produkcji kortyzolu (hormonu stresu) przez komórki skóry i aktywujący uwalnianie uspokajającego neuropeptydu -endorfiny. Zmniejsza zaczerwienienie skóry wywołane negatywnym działaniem stresu środowiskowego. Dodatkowo pobudza mechanizmy detoksykacji w komórkach    i działa antyoksydacyjnie.

CERAMID-2 

uzupełnia barierę lipidową naskórka, regeneruje i zwiększa nawilżenie. W efekcie wygładza zmarszczki i spowalnia starzenie się skóry.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Pora dnia
krem na dzień i na noc
Sklep online

Cera naczynkowa

Specjalistyczne produkty przeznaczone do pielęgnacji cery naczynkowej, wrażliwej, z widocznymi problemami rumieniowymi została stworzona w oparciu o składniki, które niwelują objawy i przyczyny powstawania zaczerwienienia skóry: obkurczający i wzmacniający naczynka Niacynamid+oraz chroniący przed stresem środowiskowym Neuro REDstop. Połączone działanie tych składników chroni naczynka przed pękaniem, zmniejsza ich widoczność oraz redukuje zaczerwienienie skóry.
Cera nabiera zdrowego blasku i jest dogłębnie nawilżona. Procesy starzenia są spowolnione, a zmarszczki wygładzone.