Cera naczynkowa

Perfecta Cera naczynkowa – Serum na dzień i na noc

Formuła ANTI-RED, redukcja zaczerwienienia, wzmocnienie naczynek

Niezwykle lekka i delikatna konsystencja potęguje działanie kremów z linii Perfecta Cera Naczynkowa. Formuła oparta na 5% kwasie nikotynowym (NIACYNAMID+) wzmacnia i obkurcza naczynka, dzięki czemu stają się mniej widoczne i bardziej odporne na uszkodzenia, a delikatne drobinki “soft focus” w inteligentny sposób je maskują. Dodatkowo regeneruje barierę ochronną skóry oraz poprawia nawilżenie, chroniąc przed utratą wody z naskórka. Ekstrakt z dzikiego indygo (NEURO REDstop) zmniejszania produkcję kortyzolu (hormonu stresu), a co za tym idzie minimalizuje zaczerwienienie skóry wywołane działaniem stresu środowiskowego. Dodatkowo pobudza mechanizmy detoksykacji w komórkach i działa antyoksydacyjnie. Połączenie witaminy C z rutyną ma za zadanie wzmocnić naczynka oraz zredukować i rozjaśnić zaczerwienienia.

5% NIACYNAMID+

wzmacnia i obkurcza naczynka, dzięki czemu stają się mniej widoczne i bardziej odporne na uszkodzenia. Dodatkowo regeneruje barierę ochronną skóry oraz poprawia nawilżenie, chroniąc przed utratą wody z naskórka.

NEURO REDstop 

ekstrakt z dzikiego indygo posiadający biologiczne zdolności do zmniejszania produkcji kortyzolu (hormonu stresu) przez komórki skóry i aktywujący uwalnianie uspokajającego neuropeptydu -endorfiny. Zmniejsza zaczerwienienie skóry wywołane negatywnym działaniem stresu środowiskowego. Dodatkowo pobudza mechanizmy detoksykacji w komórkach i działa antyoksydacyjnie.

RUTIN-C 

połączenie witaminy C z rutyną. Działa wzmacniająco na naczynka oraz zmniejsza zaczerwienienie. Dodatkowo ma właściwości regenerujące i rozjaśniające.

Pojemność
15 ml
Cera/typ skóry
Pora dnia
krem na dzień i na noc
Sklep online

Cera naczynkowa

Specjalistyczne produkty przeznaczone do pielęgnacji cery naczynkowej, wrażliwej, z widocznymi problemami rumieniowymi została stworzona w oparciu o składniki, które niwelują objawy i przyczyny powstawania zaczerwienienia skóry: obkurczający i wzmacniający naczynka Niacynamid+oraz chroniący przed stresem środowiskowym Neuro REDstop. Połączone działanie tych składników chroni naczynka przed pękaniem, zmniejsza ich widoczność oraz redukuje zaczerwienienie skóry.
Cera nabiera zdrowego blasku i jest dogłębnie nawilżona. Procesy starzenia są spowolnione, a zmarszczki wygładzone.