Clean Beauty

5900525072528 PERFECTA CLEAN BEAUTY Krem na dzień i na noc 40+

Perfecta Clean Beauty – Wygładzający krem na dzień i na noc 40+

Nawilża, poprawia elastyczność

DZIAŁANIE: intensywnie i długotrwale nawilża oraz zapobiega utracie wody z naskórka, wygładza linie mimiczne i pierwsze zmarszczki, opóźnia procesy starzenia, poprawia elastyczność i jędrność skóry.

 

PROWITAMINA B5

łatwo wnika w skórę, silnie nawilża i zapobiega utracie wody. Przywraca naturalną miękkość oraz utrzymuje prawidłową elastyczność. Dodatkowo koi i łagodzi oraz przyspiesza procesy regenerujące w skórze.

 

3% bioHA

kompleks hydroaktywnych składników z bio hialuronem. Ma silne działanie nawilżające – jak magnes przyciąga i zatrzymuje w skórze cząsteczki wody.

 

WITAMINA E

nazywana witaminą młodości i strażnikiem młodego wyglądu skóry. Jest silnym antyoksydantem, chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Działa także przeciwzmarszczkowo oraz wspiera funkcje barierowe skóry.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Age
40+
Sklep online

Clean Beauty

PERFECTA CLEAN BEAUTY to wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy inspirowane pięknem i prostotą. Receptury zawierają tylko niezbędne składniki, zapewniające skuteczne działanie, komfort i przyjemną aplikację produktów. Tworząc receptury technolodzy Perfecta postawili na znane surowce aktywne w bezpiecznych stężeniach, zapewniając najwyższą jakość oraz minimalizując ryzyko podrażnień. Dodatkowo we wszystkich kosmetykach z linii znajduje się minimum 3% kompleksu bioHA, który zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, stanowiące podstawę codziennej pielęgnacji.