Multikolagen Retinol

PERFECTA ELIXIR MULTI-KOLAGEN  Regenerujący żel-peeling do mycia ciała

Perfecta Multikolagen Retinol – Regenerujący żel-peeling do mycia ciała

Total renewal technology

Żel do mycia ciała z linii PERFECTA ELIXIR MULTI-KOLAGEN z wulkanicznymi drobinami peelingującym o działaniu wygładzającym i złuszczającym naskórek, a co za tym idzie, stymulującym jego regenerację. Formuła oparta na nowatorskiej Total Renewal Technology, dzięki morskiemu kolagnowi, znakomicie nawilża i skupia cząsteczki wodu w skórze, poprawiając jej jędrność i ujędrnienie. Dodatkowo, olej marula zapewnia skórze silną regenerację, rewitalizację, zmiękczenie i wygładzenie oraz wzmacnia barierę ochronną skóry.

OLEJ MARULA

silnie regeneruje, rewitalizuje,  zmiękcza i wygładza skórę. Wzmacnia barierę  ochronną skóry i poprawia stopień jej  nawilżenia.

KOLAGEN MORSKI 

znakomicie nawilża  i wiąże cząsteczki wody w skórze. Głęboko  odżywia, działa ochronnie i poprawia  jędrność skóry.

PEELING WULKANICZNY

drobnoziarniste,  mineralne drobiny peelingujące doskonale  wygładzają i złuszczają naskórek stymulując  jego regenerację.

Pojemność
250 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Multikolagen Retinol

Linia Perfecta Multi-Kolagen Retinol powstała w trosce o zapewnienie idealnej pielęgnacji skórze wymagającej działania przeciwzmarszczkowego.

Głównymi elementami wchodzącymi w skład formuł opracowanych dla produktów z tej serii są Retinol i proKolagen4. Ich synergiczne działanie pobudza kluczowe procesy odpowiedzialne za młody wygląd.

Skóra jest nawilżona, rozświetlona, odzyskuje napięcie i jędrność, a zmarszczki zostają wygładzone.