Multikolagen Retinol

PERFECTA ELIXIR MULTIKOLAGEN Głęboko regenerujący balsam do ciała

Perfecta Multikolagen Retinol – Głęboko regenerujący balsam do ciała

Total renewal technology, kompletna regeneracja skóry w 3 dni

Głęboko regenerujący balsam do ciała z linii PERFECTA ELIXIR MULTIKOLAGEN oparty na nowatorskiej Total Renewal Technology, dzięki której efekty działania są widoczne już po 3 dniach stosowania. Kolagen morski bardzo szybko nawilża i wiąże cząsteczki wody w skórze oraz znakomicie ją odżywia i ujędrnia. Formuła, wzbogacona o lekki olej marula, silnie regeneruje i rewitalizuje skórę, poprawiając jej elastyczność i miękkość. Dodatkowo, chroni naskórek przed negatywnym działaniem wolnych rodników.

OLEJ MARULA

lekki olej o silnym działaniu regenerującym i rewitalizującym. Zmiękcza i uelastycznia skórę. Wzmacnia barierę ochronną i poprawia stopień jej nawilżenia. Dodatkowo chroni przed negatywnym działaniem wolnych rodników.

KOLAGEN MORSKI

znakomicie nawilża i wiąże cząsteczki wody w skórze. Głęboko odżywia, poprawia jędrność i działa ochronnie.

Pojemność
400 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Multikolagen Retinol

Linia Perfecta Multi-Kolagen Retinol powstała w trosce o zapewnienie idealnej pielęgnacji skórze wymagającej działania przeciwzmarszczkowego.

Głównymi elementami wchodzącymi w skład formuł opracowanych dla produktów z tej serii są Retinol i proKolagen4. Ich synergiczne działanie pobudza kluczowe procesy odpowiedzialne za młody wygląd.

Skóra jest nawilżona, rozświetlona, odzyskuje napięcie i jędrność, a zmarszczki zostają wygładzone.