Exclusive

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY 55+ AKTYWNIE ODMŁADZAJĄCY

Perfecta Exclusive – Aktywnie odmładzający krem przeciwzmarszczkowy 55+

Złota regeneracja

Aktywnie odmładzający krem na dzień i na noc przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry po 55. roku życia, która wymaga działania przeciwzmarszczkowego. Formuła oparta o 24-karatowe złoto koloidalne fenomenalnie rozprasowuje skórę i wypełnia nawet bardzo utrwalone zmarszczki, wyraźnie zmniejszając ich długość, szerokość i głębokość. Luksusowe połączenie szafranu francuskiego z PepLIFT 4D ujędrniaja, regeneruje oraz natychmiastowo liftinguje skórę. Wszystkie plamy i przebrawienia widoczne na skórze, dzięki wyciągowki z mandarynki satsuma, są rozjaśnione, a koloryt skóry wyrównany. Unikalne połączenie kwasu hialuronowego ze skoncentrowaną witaminą C, gwarantuje doskonałe nawilżenie cery oraz jej odmłodzony wygląd. Ceramidy natomiast odbudowują barierę lipidową naskórka. Intensywnie odżywiają, regenerują i nawilżają skórę, która jest chroniona przed fotostarzeniem się przez filtry UVA/UVB.  

ZŁOTO KOLOIDALNE 24K 

fenomenalnie rozprasowuje skórę i wypełnia nawet bardzo utrwalone zmarszczki, wyraźnie zmniejszając ich długość, szerokość i głębokość.

C-HIALURON 

to unikalne połączenie kwasu hialuronowego ze skoncentrowaną witaminą C, Gwarantuje doskonałe nawilżenie skóry oraz jej odmłodzony wygląd.

SZAFRAN FRANCUSKI + PepLIFT 4D 

– połączenie luksusu z zaawansowaną technologią dla bardziej efektywnego działania. Ujędrniają, regenerują oraz natychmiastowo liftingują skórę.

MANDARYNKA SATSUMA 

rozjaśnia plamy i przebarwienia widoczne na skórze. Wyrównuje jej koloryt.

CERAMIDY

odbudowują barierę lipidową naskórka. Intensywnie odżywiają, regenerują i nawilżają skórę.

Filtry UVA/UVB

chronią przed fotostarzeniem skóry.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Pora dnia
krem na dzień i na noc
Sklep online

Exclusive

Jak sama nazwa linii wskazuje, seria Perfecta Exclusive to kosmetyczne dzieła sztuki skomponowane na bazie najbardziej ekskluzywnych składników, które można wykorzystać w tego typu produktach, czyli DIAMENT – ma niezwykle silne właściwości odmładzające, dzięki temu, że zwiększa w skórze ilość białek zwanych sirtuinami, które przedłużają życie komórek i opóźniają starzenie, a także CZYSTE ZŁOTO 24-karatowe, które posiada fenomenalne właściwości przeciwzmarszczkowe, ponieważ wnika w głąb skóry i odbudowując włókna kolagenu wyraźnie zmniejsza zmarszczki i bruzdy.

Wyjątkowo skutecznie hamują procesy starzenia, działają przeciwzmarszczkowo oraz przedłużają młodość skóry. W serii Perfecta Exclusive znajdują się preparaty odmładzające i przeciwzmarszczkowy do stosowania na dzień i noc.

Ze względu na intensywność działania przeciwzmarszczkowego, kremy do twarzy zostały podzielone na grupy wiekowe 50+, 55+, 60+, 65+, 70+, 75+ i 80+.