Exclusive

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY 60+ ULTRA-WYGŁADZAJĄCY

Perfecta Exclusive – Ultra-wygładzający krem przeciwzmarszczkowy 60+

Diamentowa odbudowa

Ultra-wygładzający krem na dzień i na noc przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry po 60. roku życia. Mikrokryształy diamentów doskonale odmładzają i chronią DNA komórek. Zwiększają w skórze ilość białek zwanych sirtuinami, które przedłużają życie komórek i opóźniają starzenie. Unikalne połączenie kwasu hialuronowego ze skoncentrowaną witaminą C, gwarantuje doskonałe nawilżenie skóry oraz jej odmłodzony wygląd. Formuła oparta o czystą platynę regeneruje włóka dwóch najważniejszych typów kolagenu i wypełnia nawet wyraźne i głębokie zmarszczki, a bio-gen młodości pobudza geny odpowiedzialne za młody wygląd skóry i zapewnia spektakularny efekt przeciwzmarszczkowy. Skóra jest wyraźnie zliftingowana i wygładzona, a filtry UVA/UVB chronią ją przed fotostarzeniem się.

C-HIALURON

to unikalne połączenie kwasu hialuronowego ze skoncentrowaną witaminą C, gwarantuje doskonałe nawilżenie skóry oraz jej odmłodzony wygląd.

CZYSTA PLATYNA

regeneruje włóka dwóch najważniejszych typów kolagenu i wypełnia nawet wyraźne i głębokie zmarszczki.

Bio-GEN MŁODOŚCI

pobudza geny odpowiedzialne za młody wygląd skóry i zapewnia spektakularny efekt przeciwzmarszczkowy.

3D LIFTING

błyskawicznie liftinguje i wygładza.

 

Filtry UVA/UVB 

chronią przed fotostarzeniem skóry

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Pora dnia
krem na dzień i na noc
Sklep online

Exclusive

Jak sama nazwa linii wskazuje, seria Perfecta Exclusive to kosmetyczne dzieła sztuki skomponowane na bazie najbardziej ekskluzywnych składników, które można wykorzystać w tego typu produktach, czyli DIAMENT – ma niezwykle silne właściwości odmładzające, dzięki temu, że zwiększa w skórze ilość białek zwanych sirtuinami, które przedłużają życie komórek i opóźniają starzenie, a także CZYSTE ZŁOTO 24-karatowe, które posiada fenomenalne właściwości przeciwzmarszczkowe, ponieważ wnika w głąb skóry i odbudowując włókna kolagenu wyraźnie zmniejsza zmarszczki i bruzdy.

Wyjątkowo skutecznie hamują procesy starzenia, działają przeciwzmarszczkowo oraz przedłużają młodość skóry. W serii Perfecta Exclusive znajdują się preparaty odmładzające i przeciwzmarszczkowy do stosowania na dzień i noc.

Ze względu na intensywność działania przeciwzmarszczkowego, kremy do twarzy zostały podzielone na grupy wiekowe 50+, 55+, 60+, 65+, 70+, 75+ i 80+.