Express Mask

PERFECTA EXPRESS MASK NAWILŻANIE ALOESOWA MASKA INTENSYWNE NAWILŻENIE

Perfecta Express Mask – Aloesowa maska

Intensywne nawilżenie

Delikatna maska o unikatowej konsystencji, dającej efekt “water splash”, odczuwalny jako wyjątkowo głębokie nawilżenie, polecana jest do pielęgnacji każdego rodzaju cery, w szczególności przesuszonej i zmęczonej. To hydroprotektor reguluje równowagę wodną skóry, zmniejsza przeznaskórkową utratę wody (TEWL) oraz zwiększa barierę ochronną skóry. Połączenie soku aloesowego z kwasem hialuronowym, daje efekt hipernawilżenia. Dodatkowo regeneruje i przynosi ukojenie odwodnionej skórze, tworzy barierę chroniącą przed nadmierną utratą wody z naskórka i niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki zawartości masła shea, skóra staje się miękka i aksamitna w dotyku, już po pierwszej aplikacji.

ALOE VERAHA

połączenie soku aloesowego z kwasem hialuronowym, które daje skórze efekt hipernawilżenia. Dodatkowo regeneruje i przynosi ukojenie odwodnionej skórze. Tworzy barierę chroniącą przed nadmierną utratą wody z naskórka i niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

MASŁO SHEA

poprawia funkcjonowanie bariery lipidowej naskórka i zmniejsza suchość skóry. Sprawia, że staje się miękka i aksamitnie gładka w dotyku.

HYDROPROTEKTOR

reguluje równowagę wodną w komórkach skóry poprzez przyciąganie i utrzymywanie cząsteczek wody, zmniejsza przeznaskórkową utratę wody (TEWL), zwiększa barierę ochronną skóry i daje szybki, długotrwały efekt nawilżenia.

Pojemność
8 ml
Sklep online

Express Mask