Hydro & Glow

Perfecta Hydro & Glow – Water-serum

Silnie nawilżające

Water-serum o ultralekkiej, jedwabistej i odświeżającej konsystencji z efektem „splash” intensywnie i długotrwale nawilża oraz przywracacerze naturalny blask. Daje natychmiastowe uczucie świeżości, aksamitnej gładkości i ukojenia. Zmniejsza widoczne oznaki zmęczenia i silnie rewitalizuje skórę. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość.

 


JAPONSKI EXTRACT Z YUZU
bogaty w ceramidy ekstrakt z popularnego azjatyckiego cytrusa, nawilża zmniejszając przeznaskórkową utratę wody TEWL oraz wzmacnia działanie barierowe i ochronne skóry. Regeneruje, wspiera odbudowę i wygładza nierówności na jej powierzchni.

 


MATCHA
specjalny rodzaj japońskiej zielonej herbaty – herbaty młodości. Wyjątkowo bogata w antyoksydanty, które niwelują działanie wolnych rodników i spowalniają procesy starzenia się skóry. Jest znana ze swojego dobroczynnego wpływu na procesy oczyszczania i ochrony skóry przed działaniem zanieczyszczeń powietrza – antipollution.

 


FITOMOIST
utrzymuje równowagę wodną skóry poprzez przyciąganie i utrzymanie cząsteczek wody. Zwiększa barierę ochronną skóry dzięki czemu zapewnia długotrwały efekt nawilżenia.

Pojemność
110 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Hydro & Glow

Perfecta Hydro & Glow to innowacyjna linia, która przywraca skórze właściwy poziom nawilżenia i utrzymuje go przez długi czas. Takie działanie sprawia, że cera odzyskuje zdrowy, naturalny blask oraz staje się świeża i promienna. Dodatkowo superlekkie konsystencje umożliwiają warstwowe nakładanie na siebie kosmetyków. Taka aplikacja przyspiesza rewitalizację i potęguje efekty działania.