Hydro Magnetic

GŁĘBOKO oczyszczający PEELING DROBNOZIARNISTY

Perfecta Hydro Magnetic – Peeling drobnoziarnisty

Głęboko oczyszczający

Unikatowa formuła bazuje na działaniu nowatorskiego kompleksu AQUA TAURINETM, który łączący wodę magnetyczną zamkniętą w nośnikach – polarosomach z energizującą fito-tauryną. Wykazuje on silne działanie nawilżające – działa jak magnes wyłapując w skórze cząsteczki wody. Stymuluje także produkcję energii ATP i przywraca świeży wygląd zmęczonej cerze. Delikatne drobiny peelingujące z piasku wulkanicznego skutecznie złuszczają martwy naskórek, a d-panthenol nawilża skórę oraz koi i łagodzi jej podrażnienia.  

AQUA TAURINETM  

nowatorski kompleks łączący wodę magnetyczną zamkniętą w nośnikach – polarosomach z energizującą fito-tauryną. Wykazuje silne działanie nawilżające – działa jak magnes wyłapując w skórze cząsteczki wody. Stymuluje produkcję energii ATP i przywraca świeży wygląd zmęczonej cerze.

PIASEK WULKANICZNY 

delikatnie peelinguje, powodując złuszczanie martwych komórek naskórka.

D-PANTHENOL  

koi, łagodzi podrażnienia skóry i nawilża.

Pojemność
75 ml
Sklep online

Hydro Magnetic

Linia Perfecta Hydro Magnetic oparta jest na unikalnej technologii Aqua Lock Technology, która jest odpowiedzialna za utrzymywania wody w naskórku.

Łączy ona najskuteczniejsze mechanizmy intensywnego nawilżenia skóry, a dzięki synergicznemu działanie czterech metod daje efekt głębokiego nawodnienia od razu po aplikacji oraz potęguje jego odczucie w czasie. Innowacyjna AQUA LOCK TECHNOLOGY, czyli synergia działania czterech mechanizmów nawilżenia skóry, zmniejszenie przeznaskórkowej utraty wody (TEWL), wiązanie i zatrzymywanie cząsteczek wody w naskórku, ochrona przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych powodujących utratę wody oraz utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach.