Hydro Magnetic

Intensywne nawilżenie KOJENIE

Perfecta Hydro Magnetic – Krem na dzień i na noc

Intensywne nawilżenie, kojenie, odżywienie

Intensywnie nawilżający krem na dzien i na noc, o sprawdzonej konsystencji “cream to water” jest idealną bazą pod makijaż. Nowatorski kompleks AQUA TAURINETM łączący wodę magnetyczną zamkniętą w nośnikach – polarosomach z energizującą fito-tauryną, wykazuje silne działanie nawilżające, stymuluje produkcję energii ATP, która stanowi paliwo niezbędne do prawidłowej pracy komórek i przywraca świeży wygląd zmęczonej cerze. Tworzy także na skórze ochronną warstwę, zabezpieczającą przed odwodnieniem wywołanym zanieczyszczeniami i stresem oksydacyjnym. Formuła z kwasami omega działa działają kojąco i zmiękczająco na skórę, chroni ją przed działaniem wolnych rodników i odbudowuje naturalną barierę ochronną. Cera jest ukojona i dogłębnie odżywiona.

AQUA TAURINETM

nowatorski kompleks łączący wodę magnetyczną zamkniętą w nośnikach – polarosomach z energizującą fito-tauryną. Wykazuje silne działanie nawilżające – działa jak magnes wyłapując w skórze cząsteczki wody. Stymuluje produkcję energii ATP, która stanowi paliwo niezbędne do prawidłowej pracy komórek i przywraca świeży wygląd zmęczonej cerze. Tworzy na skórze ochronną warstwę, zabezpieczającą przed odwodnieniem wywołanym zanieczyszczeniami i stresem oksydacyjnym.

KWASY OMEGA

działają kojąco i zmiękczająco na skórę, chronią przed działaniem wolnych rodników i odbudowują naturalną barierę ochronną.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Pora dnia
krem na dzień i na noc
Sklep online

Hydro Magnetic

Linia Perfecta Hydro Magnetic oparta jest na unikalnej technologii Aqua Lock Technology, która jest odpowiedzialna za utrzymywania wody w naskórku.

Łączy ona najskuteczniejsze mechanizmy intensywnego nawilżenia skóry, a dzięki synergicznemu działanie czterech metod daje efekt głębokiego nawodnienia od razu po aplikacji oraz potęguje jego odczucie w czasie. Innowacyjna AQUA LOCK TECHNOLOGY, czyli synergia działania czterech mechanizmów nawilżenia skóry, zmniejszenie przeznaskórkowej utraty wody (TEWL), wiązanie i zatrzymywanie cząsteczek wody w naskórku, ochrona przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych powodujących utratę wody oraz utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach.