Hydro Magnetic

Intensywne nawilżenie MATOWIENIE

Perfecta Hydro Magnetic – Krem na dzień i na noc

Intensywne nawilżenie, matowienie, pore minimizer

Intensywnie nawilżający krem na dzien i na noc, o aksamitnej konsystencji musu jest idealną bazą pod makijaż. Formuła z CONTROL MATT pochłania nadmiar sebum i reguluje jego ilość na powierzchni skóry. Niweluje błyszczenie cery i zapewnia matowy wygląd przez wiele godzin. Nowatorski kompleks AQUA TAURINETM łączący wodę magnetyczną zamkniętą w nośnikach – polarosomach z energizującą fito-tauryną, wykazuje silne działanie nawilżające, stymuluje produkcję energii ATP, która stanowi paliwo niezbędne do prawidłowej pracy komórek i przywraca świeży wygląd zmęczonej cerze. Tworzy także na skórze ochronną warstwę, zabezpieczającą przed odwodnieniem wywołanym zanieczyszczeniami i stresem oksydacyjnym.

AQUA TAURINETM 

nowatorski kompleks łączący wodę magnetyczną zamkniętą w nośnikach – polarosomach z energizującą fito-tauryną. Wykazuje silne działanie nawilżające – działa jak magnes wyłapując w skórze cząsteczki wody. Stymuluje produkcję energii ATP, która stanowi paliwo niezbędne do prawidłowej pracy komórek i przywraca świeży wygląd zmęczonej cerze. Tworzy na skórze ochronną warstwę, zabezpieczającą przed odwodnieniem wywołanym zanieczyszczeniami i stresem oksydacyjnym.

CONTROL MATT 

pochłania nadmiar sebum i reguluje jego ilość na powierzchni skóry. Niweluje błyszczenie cery i zapewnia matowy wygląd przez wiele godzin.

 

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Pora dnia
krem na dzień i na noc
Sklep online

Hydro Magnetic

Linia Perfecta Hydro Magnetic oparta jest na unikalnej technologii Aqua Lock Technology, która jest odpowiedzialna za utrzymywania wody w naskórku.

Łączy ona najskuteczniejsze mechanizmy intensywnego nawilżenia skóry, a dzięki synergicznemu działanie czterech metod daje efekt głębokiego nawodnienia od razu po aplikacji oraz potęguje jego odczucie w czasie. Innowacyjna AQUA LOCK TECHNOLOGY, czyli synergia działania czterech mechanizmów nawilżenia skóry, zmniejszenie przeznaskórkowej utraty wody (TEWL), wiązanie i zatrzymywanie cząsteczek wody w naskórku, ochrona przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych powodujących utratę wody oraz utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach.