Hydro Magnetic

PERFECTA HYDRO MAGNETIC Intensywnie nawilżające mleczko do ciała

Perfecta Hydro Magnetic – Intensywnie nawilżające mleczko do ciała

AQUA LOCK TECHNOLOGY, 4 mechanizmy nawilżenia skóry

Dogłędnie nawilżające mleczko do ciała z linii PERFECTA HYDRO MAGNETIC oparte na Aqua Lock Technology, która łączy najskuteczniejsze mechanizmy nawilżenia skóry. To właśnie cząsteczki wody magnetycznej zamknięte są w polarosomach, które dostarczają ją głęboko do komórek skóry i odpowiadają za procesy nawilżające. Formuła, oparta na roślinnej FITO taurynie, dodaje skórze energii, ale również, odbudowuję ją, wygładza i chroni przed odwodnieniem, pozostawiając ją jedwabiście miękką i gładką w dotyku.

WODA MAGNETYCZNA 

jej cząsteczki zamknięte są w specjalnych nośnikach – polarosomach, które dostarczają ją głęboko do komórek skóry. Wykazuje silne działanie nawilżające – jak magnes wyłapuje w skórze cząsteczki wody.

FITO-TAURYNA

roślinna tauryna o właściwościach energizujących. Odbudowuje skórę, wygładza i chroni przed odwodnieniem.

 

Pojemność
400 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Hydro Magnetic

Linia Perfecta Hydro Magnetic oparta jest na unikalnej technologii Aqua Lock Technology, która jest odpowiedzialna za utrzymywania wody w naskórku.

Łączy ona najskuteczniejsze mechanizmy intensywnego nawilżenia skóry, a dzięki synergicznemu działanie czterech metod daje efekt głębokiego nawodnienia od razu po aplikacji oraz potęguje jego odczucie w czasie. Innowacyjna AQUA LOCK TECHNOLOGY, czyli synergia działania czterech mechanizmów nawilżenia skóry, zmniejszenie przeznaskórkowej utraty wody (TEWL), wiązanie i zatrzymywanie cząsteczek wody w naskórku, ochrona przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych powodujących utratę wody oraz utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach.