Hydro Magnetic

PERFECTA HYDRO MAGNETIC Nawilżający żel-masaż do mycia ciała

Perfecta Hydro Magnetic – Nawilżający żel-masaż do mycia ciała

AQUA LOCK TECHNOLOGY

Nawilżający żel-masaż do mycia ciała z linii PERFECTA HYDRO MAGNETIC z delikatnymi, naturalnymi drobinami peelingującymi oparty na Aqua Lock Technology, która łączy najskuteczniejsze mechanizmy nawilżenia skóry. Nowatorski kompleks łączący wodę magnetyczną zamkniętą w nośnikach – polarosomach, z energizującą fito-tauryną odpowiedzialną za silne działanie nawilżające. Wygładza również skórę i chroni ją przed odwodnieniem. Natomiast bogate w aminokwasy i sole mineralne algi utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia i chronią przed wysuszeniem skóry.  

AQUA TAURINETM

nowatorski kompleks  łączący wodę magnetyczną zamkniętą  w nośnikach – polarosomach z energizującą  fito-tauryną. Wykazuje silne działanie nawilża- jące – działa jak magnes wyłapując w skórze  cząsteczki wody. Wygładza skórę i chroni ją  przed odwodnieniem.  

ALGI 

bogate w aminokwasy i sole mineralne.  Utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia  i chronią przed wysuszeniem skóry.  

DROBINY NATURALNE 

delikatne, naturalne  drobiny peelingujące, doskonale wygładzają  i subtelnie masują skórę.

Pojemność
250 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Hydro Magnetic

Linia Perfecta Hydro Magnetic oparta jest na unikalnej technologii Aqua Lock Technology, która jest odpowiedzialna za utrzymywania wody w naskórku.

Łączy ona najskuteczniejsze mechanizmy intensywnego nawilżenia skóry, a dzięki synergicznemu działanie czterech metod daje efekt głębokiego nawodnienia od razu po aplikacji oraz potęguje jego odczucie w czasie. Innowacyjna AQUA LOCK TECHNOLOGY, czyli synergia działania czterech mechanizmów nawilżenia skóry, zmniejszenie przeznaskórkowej utraty wody (TEWL), wiązanie i zatrzymywanie cząsteczek wody w naskórku, ochrona przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych powodujących utratę wody oraz utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach.