Hydro Magnetic

ULTRA nawilżający ŻEL MYJĄCY do twarzy

Perfecta Hydro Magnetic – Żel myjący do twarzy

ULTRA nawilżający

Unikatowa formuła bazuje na działaniu nowatorskiego kompleksu AQUA TAURINETM, który łączący wodę magnetyczną zamkniętą w nośnikach – polarosomach z energizującą fito-tauryną. Wykazuje on silne działanie nawilżające – działa jak magnes wyłapując w skórze cząsteczki wody. Stymuluje także produkcję energii ATP i przywraca świeży wygląd zmęczonej cerze. Wysoka zawartość naturalnego węgla roślinnego zapewnia dogłębne oczyszczednie i wygładzenie skóry. Natomiast za ochronę, ukojenie i łagodzenie podrażnień odpowiedzialne są minerały morskie.  

AQUA TAURINETM

nowatorski kompleks łączący wodę magnetyczną zamkniętą w nośnikach – polarosomach z energizującą fito-tauryną. Wykazuje silne działanie nawilżające – działa jak magnes wyłapując w skórze cząsteczki wody. Stymuluje produkcję energii ATP i przywraca świeży wygląd zmęczonej cerze.

AKTYWNY WĘGIEL 

naturalny węgiel roślinny, posiada zdolność głębokiego oczyszczania i wygładzenia skóry.

MINERAŁY MORSKIE 

wykazują działanie ochronne, koją i łagodzą podrażnienia.

Pojemność
150 ml
Sklep online

Hydro Magnetic

Linia Perfecta Hydro Magnetic oparta jest na unikalnej technologii Aqua Lock Technology, która jest odpowiedzialna za utrzymywania wody w naskórku.

Łączy ona najskuteczniejsze mechanizmy intensywnego nawilżenia skóry, a dzięki synergicznemu działanie czterech metod daje efekt głębokiego nawodnienia od razu po aplikacji oraz potęguje jego odczucie w czasie. Innowacyjna AQUA LOCK TECHNOLOGY, czyli synergia działania czterech mechanizmów nawilżenia skóry, zmniejszenie przeznaskórkowej utraty wody (TEWL), wiązanie i zatrzymywanie cząsteczek wody w naskórku, ochrona przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych powodujących utratę wody oraz utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach.