I Love Bronze

Olejkowy balsam brązujący ciemna karnacja

Perfecta I Love Bronze – Olejkowy balsam brązujący – ciemna karnacja

brązowienie, nawilżenie, odżywienie, modelowanie

Olejkowy balsam brązujący do ciemnej karnacji stopniowo i delikatnie nadaje skórze odcień zdrowej i słonecznej opalenizny. Jest to również idealny produkt do podkreślenia wakacyjnej opalenizny lub tej uzyskanej w solarium. Zawarte w nim odżywcze olejki Arabica Coffee & Macadamia Oil regenerują skórę pozostawiając ją świetnie nawilżoną i ujędrnioną. Cocoa & Tropical Butter – regenerujące masła – wygładzają i chronią przed nadmierną utratą wody z naskórka, aktywny kompleks wyszczuplający Brazilian Body Complex spowalnia rozwój tkanki tłuszczowej i wspomaga proces spalania i rozkładu tłuszczu. Dzięki DHA Bronze Effect efekty są stopniowe i widoczne już po 2-4 aplikacjach.

ARABICA COFFEE & MACADEMIA OIL

odżywcze olejki – doskonale nawilżają, regenerują i poprawiają elastyczność skóry

COCOA & TROPICAL BUTTER

regenerujące masła – wygładzają i chronią przed nadmierną utratą wody z naskórka

BRAZILIAN BODY COMPLEX

aktywny kompleks wyszczuplający – spowalnia rozwój tkanki tłuszczowej, wspomaga i przyśpiesza procesy spalania i rozkładu tłuszczu

DHA BRONZE EFFECT

roślinny czynnik brązujący – powoduje stopniowe wyzwalanie ciemniejszego zabarwienia skóry.

 

Pojemność
250 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

I Love Bronze

Olejkowe balsamy brązujące Perfecta stopniowo i delikatnie nadają skórze odcień naturalnej i słonecznej opalenizny. Nawilżają i regenerują skórę dbając o doskonały wygląd ciała. Pomagają ujędrnić, modelować i wyszczuplić sylwetkę.

Olejkowe balsamy o lekkiej, szybko wchłaniającej się konsystencji. Nie pozostawiają smug ani tłustego odczucia na skórze.

Tropikalny, aromatyczny zapach brazylijskiej passiflory doskonale relaksuje zmysły i pozostawia przyjemny, orzeźwiający zapach na skórze.

Nowatorskie formuły – efekt działania 4w1
BRĄZOWIENIE – NAWILŻENIEODŻYWIENIE – MODELOWANIE CIAŁA

Dostępne w dwóch wariantach:
OLEJKOWY BALSAM BRĄZUJĄCY jasna karnacja
OLEJKOWY BALSAM BRĄZUJĄCY ciemna karnacja

EFEKT DELIKATNIE MUŚNIĘTEJ SŁOŃCEM SKÓRY!