I Love Bronze

Perfecta I Love Bronze – Brązująca mgiełka rozświetlająca

brązuje, rozświetla, nawilża, wygładza

Cudownie rozświetlająca mgiełka brązująca skórę i nadająca jej stopniowy oraz delikatny efekt niczym muśnięcie słońcem. Produkt świetnie podkreśla już wcześniejszą opaleniznę uzyskaną na wakacjach czy w solarium. Złocisty pył rozświetla skórę w bardzo stonowany i subtelny sposób, podkreślając tym samym jej największe atuty. Formuła łatwo się wchłania i rozporwadza na ciele, pozostawiając skórę glęboko i długotrwale nawilżoną oraz aromatycznie pachnącą, ale bez nieprzyjemnego, tłustego filtra.

MACADEMIA OIL

silnie odżywia, regeneruje i zmiękcza skórę. Działa również nawilżająco i wygładzająco.

HYDROPROTECTOR

reguluje równowagę wodną w komórkach skóry poprzez przyciąganie i utrzymywanie cząsteczek wody, zmniejsza przeznaskórkową utratę wody (TEWL), zwiększa barierę ochronną skóry i daje szybki, długotrwały efekt nawilżenia.

ZŁOTY PYŁ

subtelnie rozświetla skórę i pięknie podkreśla jej koloryt.

DHA BRONZE EFFECT

roślinny czynnik brązujący – powoduje stopniowe wyzwalanie ciemniejszego zabarwienia skóry.

Pojemność
200 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

I Love Bronze

Olejkowe balsamy brązujące Perfecta stopniowo i delikatnie nadają skórze odcień naturalnej i słonecznej opalenizny. Nawilżają i regenerują skórę dbając o doskonały wygląd ciała. Pomagają ujędrnić, modelować i wyszczuplić sylwetkę.

Olejkowe balsamy o lekkiej, szybko wchłaniającej się konsystencji. Nie pozostawiają smug ani tłustego odczucia na skórze.

Tropikalny, aromatyczny zapach brazylijskiej passiflory doskonale relaksuje zmysły i pozostawia przyjemny, orzeźwiający zapach na skórze.

Nowatorskie formuły – efekt działania 4w1
BRĄZOWIENIE – NAWILŻENIEODŻYWIENIE – MODELOWANIE CIAŁA

Dostępne w dwóch wariantach:
OLEJKOWY BALSAM BRĄZUJĄCY jasna karnacja
OLEJKOWY BALSAM BRĄZUJĄCY ciemna karnacja

EFEKT DELIKATNIE MUŚNIĘTEJ SŁOŃCEM SKÓRY!