Mama

5900525070425 Perfecta Mama Nature Balsam do ciała modelujący sylwetkę

Perfecta Mama Nature – Balsam do ciała modelujący sylwetkę

Modelujący sylwetkę, Ujędrnienie, Intensywne nawilżenie skóry

Balsam do ciała modelujący sylwetkę przeznaczony specjalnie dla kobiet w ciąży i po porodzie. Do zastosowania na skórę w miejscach wymagających modelowania lub ujędrnienia.

 

MICROBIOME COMPLEX

utrzymuje prawidłową równowagę mikrobioty skóry, dzięki czemu poprawia jej funkcje ochronne i przygotowuje ją na pierwszy kontakt ze skórą dziecka.

 

ORGANICZNY EKSTRAKT Z ALOESU

wykazuje działanie łagodzące, ochronne przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Regeneruje i nawilża skórę.

 

ORGANICZNY OLEJ ARGANOWY

jeden z najdroższych olejów świata, jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera duże ilości witaminy E o właściwościach ujędrniających. Skutecznie reguluje stopień nawilżenia skóry, posiada właściwości regenerujące oraz zmiękczające. Odbudowuje warstwę hydrolipidową skóry.

Pojemność
400ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Mama

Linia Perfecta Mama to nowoczesne preparaty stworzone przez wykwalifikowanych farmaceutów z myślą o kobietach w ciąży (od 4. miesiąca),po porodzie oraz w czasie karmienia piersią.

Głównym zadaniem specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych z tej serii jest zapobieganie rozstępom, łagodzenie bólu piersi oraz przeciwdziałanie cellulitowi. Niezwykle ważna jest również poprawa jędrności skóry, która w tym magicznym dla każdej kobiety okresie, jest wystawiona na silną próbę.

Formuły zastosowane, w każdym z produktów, zostały wyselekcjonowane i przygotowane niezwykle starannie, aby przy użyciu zaawansowanej technologii zagwarantować szybkie i skuteczne działanie, całkowicie bezpiecznie dla matki i dziecka.