Mama

Perfecta Mama – Olejek przeciw rozstępom

Zapobiega rozstępom, nawilża, odżywia

Formuła to połączenie naturalnych olejków roślinnych: z kamelii japońskiej, pistacji, oliwek, soi i wiesiołka, które są źródłem kwasów omega i mają silne właściwości pielęgnacyjne. Odpowiadają one za wzmocnienie bariery ochronnej i zabezpieczają przed nadmierną utratą wody z naskórka. Obecna jest również witamina E, która poprawia elastyczność skóry, zmiękcza ją i nawilża, a także chroni przed działaniem wolnych rodników.

100% NATURALNE OLEJE AKTYWNE

wyjątkowe połączenie olejów roślinnych: z kamelii japońskiej, pistacji, oliwek, soi i wiesiołka. Są bogatym źródłem kwasów omega i mają silne właściwości pielęgnacyjne. Wzmacniają barierę ochronną i zabezpieczają przed nadmierną utratą wody z naskórka. znakomicie odżywiają i natłuszczają skórę. Niwelują uczucie ściągnięcia, suchość i zmniejszają ryzyko powstawania rozstępów. Wygładzają, zmiękczają i nawilżają.

WITAMINA E

poprawia elastyczność, zmiękcza, nawilża, chroni przed działaniem wolnych rodników i łagodzi.

Pojemność
200 ml
Sklep online

Mama

Linia Perfecta Mama to nowoczesne preparaty stworzone przez wykwalifikowanych farmaceutów z myślą o kobietach w ciąży (od 4. miesiąca),po porodzie oraz w czasie karmienia piersią.

Głównym zadaniem specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych z tej serii jest zapobieganie rozstępom, łagodzenie bólu piersi oraz przeciwdziałanie cellulitowi. Niezwykle ważna jest również poprawa jędrności skóry, która w tym magicznym dla każdej kobiety okresie, jest wystawiona na silną próbę.

Formuły zastosowane, w każdym z produktów, zostały wyselekcjonowane i przygotowane niezwykle starannie, aby przy użyciu zaawansowanej technologii zagwarantować szybkie i skuteczne działanie, całkowicie bezpiecznie dla matki i dziecka.