Mama

Perfecta Mama – Ujędrniający balsam do ciała

Zapobiega rozstępom, odżywia, nawilża

Za utrzymanie prawidłowej równowagi mikroflory skóry, a zarazem poprawienie jej funkcjonowania ochronnego odpowiada microbiome care – specjalistyczne połączenie probiotyków i prebiotyków. Wyjątkowy kompleks łączący masło kakaowe z trzema olejami: z kamelii, pistacji i oliwki, doskonale natłuszcza i zmiękcza skórę, która w tym okresie jest szczególnie wrażliwa na zachodzące w kobiecym ciele procesy. Hydro elastin, który wzbogaca formułę balsamu, silnie stymuluje procesy regeneracyjne naskórka i zwiększa jego elastyczność. Dzięki ekstraktowi z wąkroty azjatyckiej skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona.

MICROBIOME CARE

połączenie probiotyków i prebiotyków. Pomaga utrzymać prawidłową równowagę mikroflory skóry, dzięki czemu poprawia jej funkcjonowanie ochronne. Odżywia, niweluje suchość i ściąganie skóry.

COCOA TRIOIL

wyjątkowy kompleks łączący masło kakaowe z trzema olejami: z kamelii, pistacji i oliwki. Doskonale natłuszcza, zmiękcza i regeneruje. Zwiększa elastyczność skóry, przez co minimalizuje, ryzyko powstawania rozstępów.

HYDRO ELASTIN

silnie stymuluje procesy regeneracyjne skóry, zwiększa jej elastyczność oraz daje szybki i długotrwały efekt nawilżenia. Zapobiega powstawaniu rozstępów oraz redukuje długość, głębokość i widoczność rozstępów już istniejących.

CENTELLA ASIATICA

stymuluje produkcję kolagenu i poprawia jędrność skóry.

Pojemność
400 ml
Sklep online

Mama

Linia Perfecta Mama to nowoczesne preparaty stworzone przez wykwalifikowanych farmaceutów z myślą o kobietach w ciąży (od 4. miesiąca),po porodzie oraz w czasie karmienia piersią.

Głównym zadaniem specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych z tej serii jest zapobieganie rozstępom, łagodzenie bólu piersi oraz przeciwdziałanie cellulitowi. Niezwykle ważna jest również poprawa jędrności skóry, która w tym magicznym dla każdej kobiety okresie, jest wystawiona na silną próbę.

Formuły zastosowane, w każdym z produktów, zostały wyselekcjonowane i przygotowane niezwykle starannie, aby przy użyciu zaawansowanej technologii zagwarantować szybkie i skuteczne działanie, całkowicie bezpiecznie dla matki i dziecka.