Mama

Perfecta Mama – Probiotyczny żel do higieny intymnej

Nawilża, odświeża, łagodzi

Formuła bogata w kwas mlekowy i połączenie probiotyków z prebiotykykami ma za zadanie utrzymać prawidłową równowagę mikroflory okolic intymnych oraz naturalne pH. Delikatne substancje myjące doskonale odświeżają pozostawiając skórę czystą i pozbawioną podrażnień. Naturalna betaina zapewnia optymalne nawilżenie oraz zapobiega wysuszeniu śluzówki. Allantoina, która dopełnia skład, redukuje uczucie swędzenia i pieczenia, koi skórę i zapewnia uczucie komfortu na długi czas.

MICROBIOME CARE

połączenie probiotyków i prebiotyków. Pomaga utrzymać prawidłową równowagę mikroflory skóry, dzięki czemu poprawia jej funkcjonowanie ochronne. Odżywia, niweluje suchość i ściąganie skóry.

KWAS MLEKOWY

wspomaga utrzymanie prawidłowego, fizjologicznego pH miejsc intymnych.

ALLANTOINA

łagodzi, koi i nawilża.

NATURALNA BETAINA

zapewnia optymalne nawilżenie i zapobiega wysuszaniu śluzówki.

DELIKATNE SUBSTANCJE MYJĄCE

doskonale myją i odświeżają, nie powodując podrażnień

Pojemność
250 ml
Sklep online

Mama

Linia Perfecta Mama to nowoczesne preparaty stworzone przez wykwalifikowanych farmaceutów z myślą o kobietach w ciąży (od 4. miesiąca),po porodzie oraz w czasie karmienia piersią.

Głównym zadaniem specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych z tej serii jest zapobieganie rozstępom, łagodzenie bólu piersi oraz przeciwdziałanie cellulitowi. Niezwykle ważna jest również poprawa jędrności skóry, która w tym magicznym dla każdej kobiety okresie, jest wystawiona na silną próbę.

Formuły zastosowane, w każdym z produktów, zostały wyselekcjonowane i przygotowane niezwykle starannie, aby przy użyciu zaawansowanej technologii zagwarantować szybkie i skuteczne działanie, całkowicie bezpiecznie dla matki i dziecka.