Multikolagen Retinol

Krem-booster silnie regenerujący suchą skórę

Nici hialuronowe, aktywacja 4 typów kolagenu

Głeboko wnikające matrykiny PAL stymulują 7 kluczowych elementów odpowiedzialnych za młodość skóry. Fenomenalnie wygładzają i odmładzają powierzchnię cery. Nici 4D-hialuronowe blokują wiotczenie i pobudzają tworzenie nowych nici w komórkach naskórka. Wypełniają braki w objętości tkanki i efektownie ujędrniają. Dodatkowo olejek macadamia doskonale odżywia, zmiękcza i nawilża, a w efekcie twarz jest aksamitnie gładka i miękka w dotyku.

MATRYKINY PAL

wnikając głęboko do skóry stymulują 7 kluczowych elementów odpowiedzialnych za młodość skóry. Fenomenalnie wygładzają i odmładzają powierzchnię skóry. 

NICI 4D-HIALURONOWE

blokują wiotczenie skóry i pobudzają tworzenie nici hialurony w skórze. Wypełniają braki w objętości tkanki i naprężają wiotczejącą skórę.

OLEJEK MACADAMIA

dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych doskonale odżywia, zmiękcza i nawilża skórę.

Pojemność
225 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Multikolagen Retinol

Linia Perfecta Multi-Kolagen Retinol powstała w trosce o zapewnienie idealnej pielęgnacji skórze wymagającej działania przeciwzmarszczkowego.

Głównymi elementami wchodzącymi w skład formuł opracowanych dla produktów z tej serii są Retinol i proKolagen4. Ich synergiczne działanie pobudza kluczowe procesy odpowiedzialne za młody wygląd.

Skóra jest nawilżona, rozświetlona, odzyskuje napięcie i jędrność, a zmarszczki zostają wygładzone.