Multikolagen Retinol

Perfecta Multikolagen Retinol – Krem na dzień i na noc 60+

Silna redukcja zmarszczek, lifting

Liftingujący krem na dzień i na noc 60+ o silnych właściwościach redukujących zmarszczki. Skład bogaty w proKOLAGEN4 stymuluje syntezę czterech najważniejszych typów kolagenu w skórze: I, IV, VII i XVII, a retinol działa przeciwzmarszczkowo i antyoksydacyjnie chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami oraz zwiększa syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu, intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza. Bogaty w oligosacharydy LIPO LIFT wypełnia nawet bardzo głębokie zmarszczki, pozostawiając skórę dogłębnie wygładzoną, napiętą i pięknie ujędrnioną.

proKOLAGEN4

stymuluje syntezę czterech najważniejszych typów kolagenu w skórze: I, IV, VII i XVII. Skutecznie wygładza powierzchnię skóry redukując długość, szerokość oraz głębokość zmarszczek.

RETINOL

działa przeciwzmarszczkowo i antyoksydacyjnie chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami. Zwiększa syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze, intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza.

LIPO LIFT

bogaty w oligosacharydy, „wypełnia skórę od środka”, silnie ujędrnia, napina i wygładza skórę.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Pora dnia
krem na dzień i na noc
Sklep online

Multikolagen Retinol

Linia Perfecta Multi-Kolagen Retinol powstała w trosce o zapewnienie idealnej pielęgnacji skórze wymagającej działania przeciwzmarszczkowego.

Głównymi elementami wchodzącymi w skład formuł opracowanych dla produktów z tej serii są Retinol i proKolagen4. Ich synergiczne działanie pobudza kluczowe procesy odpowiedzialne za młody wygląd.

Skóra jest nawilżona, rozświetlona, odzyskuje napięcie i jędrność, a zmarszczki zostają wygładzone.