Multikolagen Retinol

PERFECTA MULTIKOLAGEN-RETINOL MASKA NA TWARZ

Perfecta Multikolagen Retinol – Maska na twarz, szyję i dekolt

Podwójna siła kolagenu i retinolu, błyskawiczny lifting, ujędrnienie

Aksamitnie kremowa maska na twarz, szyję i dekolt o działaniu błyskawicznie liftingującym i ujędrniającym z serii PERFECTA MULTIKOLAGEN-RETINOL. To właśnie pro KOLAGEN4 stymuluje syntezę 4 najważniejszych typów kolagenu w skórze: I, IV, VII i XVII. Ponadto, doskonale wygładza on powierzchnię skóry i redukuje długość, szerokość oraz głębokość zmarszczek. Przeciwzmarszczkowo i antyoksydacyjnie działa zawarty w składzie retinol, który także chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz zwiększa syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu, dlatego właśnie intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza skórę. Unikalny kompleks peptydu i oligosacharydu (MULTI-LIFT FORTE), który zapewnia ekspresowy i długotrwały lifting, ujędrnia i odmładza owal twarzy.

pro KOLAGEN4

stymuluje syntezę 4 najważniejszych typów kolagenu w skórze: I, IV, VII i XVII. Doskonale wygładza powierzchnię skóry i redukuje długość, szerokość oraz głębokość zmarszczek.

RETINOL

działa przeciwzmarszczkowo i antyoksydacyjnie, chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Zwiększa syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu, dlatego intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza skórę.

MULTI-LIFT FORTE

unikalny kompleks peptydu i oligosacharydu, który zapewnia ekspresowy i długotrwały lifting. Dodatkowo ujędrnia i odmładza owal twarzy.

Pojemność
8 ml
Sklep online

Multikolagen Retinol

Linia Perfecta Multi-Kolagen Retinol powstała w trosce o zapewnienie idealnej pielęgnacji skórze wymagającej działania przeciwzmarszczkowego.

Głównymi elementami wchodzącymi w skład formuł opracowanych dla produktów z tej serii są Retinol i proKolagen4. Ich synergiczne działanie pobudza kluczowe procesy odpowiedzialne za młody wygląd.

Skóra jest nawilżona, rozświetlona, odzyskuje napięcie i jędrność, a zmarszczki zostają wygładzone.