Neo-Elixir Młodości

5900525071330 Perfecta Neo-Elixir Młodości odżywczy krem na dzień i na noc 40+

Perfecta Neo-Elixir Młodości – Odżywczy krem na dzień i na noc 40+

Redukuje zmarszczki, ujędrnia

Krem o wyjątkowej, lekkiej konsystencji. Redukuje zmarszczki i głęboko odżywia skórę, zapewniając uczucie odświeżenia i komfortu przez cały dzień. Znacząco poprawia nawilżenie oraz intensywnie wygładza. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość. Rekomendowany do całorocznej pielęgnacji.

 

SIRT Peptide NEW

innowacyjny składnik zastosowany w kremach marki Perfecta, pozyskiwany z mirtu (śródziemnomorskiej rośliny). Stymuluje syntezę sirtuin – peptydów młodości – w skórze. Dodatkowo pobudza mechanizmy naprawcze. Jest strażnikiem młodego wyglądu skóry, ponieważ hamuje proces glikacji, który osłabia włókna podporowe skóry i zapobiega utracie elastyczności.

 

BIO LIFT

ekstrakt z korzenia cykorii, który poprawia napięcie i zwiększa elastyczność skóry.

 

SQUALANE

lawendowy roślinny skwalan wykazujący właściwości relaksujące. Doskonale natłuszcza i działa ochronnie na skórę.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Age
40+
Sklep online

Neo-Elixir Młodości

SIRTUINY – PEPTYDY MŁODOŚCI

Perfecta Neo-ELixir Młodości to nowatorska linia do pielęgnacji skóry twarzy oparta na kompleksie, który pobudza syntezę sirtuin – peptydów nazywanych strażnikami młodego wyglądu skóry. Dzięki SIRT peptide NEW w skórze prawidłowo działają mechanizmy naprawcze oraz hamowany zostaje proces glikacji. W sirtuinach tkwi sekret młodości skóry, który teraz jest dostępny w kosmetykach Perfecta.