Neo-Elixir Młodości

5900525069795 Perfecta Neo-Elixir Młodości przeciwzmarszczkowy krem na dzień i na noc 60+

Perfecta Neo-Elixir Młodości – Przeciwzmarszczkowy krem na dzień i na noc 60+

Poprawia elastyczność, regeneruje

Krem o nowoczesnej, aksamitnej konsystencji. Silnie redukuje zmarszczki, wspomaga regenerację i odnowę skóry, zapewniając komfort przez cały dzień. Głęboko odżywia, nawilża i ujędrnia. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość. Rekomendowany do całorocznej pielęgnacji.

 

SIRT Peptide NEW

innowacyjny składnik zastosowany w kremach marki Perfecta, pozyskiwany z mirtu (śródziemnomorskiej rośliny). Stymuluje syntezę sirtuin – peptydów młodości – w skórze. Dodatkowo pobudza mechanizmy naprawcze. Jest strażnikiem młodego wyglądu skóry, ponieważ hamuje proces glikacji, który osłabia włókna podporowe skóry i zapobiega utracie elastyczności.

 

SI micro-up

krzemowe mikrogąbki, które wnikając w głąb skóry wykazują działanie przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Wypełniają zmarszczki i wyraźnie zaznaczone linie mimiczne.

 

OLEJ Z KAMELI

silnie odżywia i wygładza. Odbudowuje warstwę lipidową skóry oraz długotrwale i głęboko ją nawilża.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Age
60+
Sklep online

Neo-Elixir Młodości

SIRTUINY – PEPTYDY MŁODOŚCI

Perfecta Neo-ELixir Młodości to nowatorska linia do pielęgnacji skóry twarzy oparta na kompleksie, który pobudza syntezę sirtuin – peptydów nazywanych strażnikami młodego wyglądu skóry. Dzięki SIRT peptide NEW w skórze prawidłowo działają mechanizmy naprawcze oraz hamowany zostaje proces glikacji. W sirtuinach tkwi sekret młodości skóry, który teraz jest dostępny w kosmetykach Perfecta.