Neo-Elixir Młodości

5900525069788 Perfecta Neo-Elixir Młodości przeciwzmarszczkowy krem na dzień i na noc 70+

Perfecta Neo-Elixir Młodości – przeciwzmarszczkowy krem na dzień i na noc 70+

Wzmacnia, rozjaśnia przebarwienia

Krem o nowoczesnej, aksamitnej konsystencji. Silnie redukuje zmarszczki, regeneruje i stymuluje odnowę skóry. Przywraca jej właściwy poziom nawilżenia i zapewnia komfort przez cały dzień, sprawiając, że staje się aksamitna i gładka w dotyku. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość. Rekomendowany do całorocznej pielęgnacji.

 

SIRT Peptide NEW

innowacyjny składnik zastosowany w kremach marki Perfecta, pozyskiwany z mirtu (śródziemnomorskiej rośliny). Stymuluje syntezę sirtuin – peptydów młodości – w skórze. Dodatkowo pobudza mechanizmy naprawcze. Jest strażnikiem młodego wyglądu skóry, ponieważ hamuje proces glikacji, który osłabia włókna podporowe skóry i zapobiega utracie elastyczności.

 

CERAMIDY

odbudowują właściwą barierę lipidową naskórka, redukują uczucie ściągnięcia i suchość, znacząco poprawiają nawilżenie.

 

OLEJ Z DZIKIEJ RÓŻY

znacznie poprawia elastyczność skóry i poprawia jej nawilżenie. Dodatkowo regeneruje i ujędrnia, a także redukuje widoczność przebarwień na skórze.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Age
70+
Sklep online

Neo-Elixir Młodości

SIRTUINY – PEPTYDY MŁODOŚCI

Perfecta Neo-ELixir Młodości to nowatorska linia do pielęgnacji skóry twarzy oparta na kompleksie, który pobudza syntezę sirtuin – peptydów nazywanych strażnikami młodego wyglądu skóry. Dzięki SIRT peptide NEW w skórze prawidłowo działają mechanizmy naprawcze oraz hamowany zostaje proces glikacji. W sirtuinach tkwi sekret młodości skóry, który teraz jest dostępny w kosmetykach Perfecta.