Neo-Elixir Młodości

" 5900525069818 Perfecta Neo-Elixir Młodości rozświetlający krem pod oczy"

Perfecta Neo-Elixir Młodości – Rozświetlający krem pod oczy

Rozjaśnia cienie, redukuje zmarszczki

Krem o wyjątkowej, aksamitnej konsystencji. Niweluje widoczność cieni pod oczami i redukuje zmarszczki. Głęboko odżywia delikatną skórę wokół oczu i sprawia, że staje się aksamitnie gładka. Zapewnia subtelne rozświetlenie, likwidację „worków” i intensywne nawilżenie. Idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż i przedłuża jego trwałość. Rekomendowany do całorocznej pielęgnacji.

 

SIRT Peptide NEW

innowacyjny składnik zastosowany w kremach marki Perfecta, pozyskiwany z mirtu (śródziemnomorskiej rośliny). Stymuluje syntezę sirtuin – peptydów młodości – w skórze. Dodatkowo pobudza mechanizmy naprawcze. Jest strażnikiem młodego wyglądu skóry, ponieważ hamuje proces glikacji, który osłabia włókna podporowe skóry i zapobiega utracie elastyczności.

 

KOFEINA

pozytywnie wpływa na mikrokrążenie, dzięki czemu redukuje cienie i worki pod oczami.

 

LIFT COMPLEX

poprawia napięcie skóry wokół oczu oraz wygładza. Dodatkowo łagodzi i zmniejsza zaczerwienienie, przywraca właściwy poziom nawilżenia oraz zwiększa jędrność i elastyczność skóry.

Pojemność
15 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Neo-Elixir Młodości

SIRTUINY – PEPTYDY MŁODOŚCI

Perfecta Neo-ELixir Młodości to nowatorska linia do pielęgnacji skóry twarzy oparta na kompleksie, który pobudza syntezę sirtuin – peptydów nazywanych strażnikami młodego wyglądu skóry. Dzięki SIRT peptide NEW w skórze prawidłowo działają mechanizmy naprawcze oraz hamowany zostaje proces glikacji. W sirtuinach tkwi sekret młodości skóry, który teraz jest dostępny w kosmetykach Perfecta.