Organic Nature

5900525073372-PERFECTA-Organic-Nature-KONOPIE-50ml-NR10215028-P02

Perfecta Organic Nature- Hiper nawilżający krem do twarzy na dzień i na noc

Intensywnie nawilża i wygładza

Krem intensywnie nawilżający działa na Twoją odwodnioną skórę jak hydro-kompres i natychmiast po aplikacji przynosi ulgę i ukojenie. Skutecznie zatrzymuje w naskórku cząsteczki wody i zapobiega ich utracie na długi czas. Receptura oparta na organicznym oleju z konopi znakomicie redukuje suchość i szorstkość skóry, zapewniając jej odpowiednie nawilżenie i jędrność. Twoja cera zyskuje piękny, zdrowy wygląd, a szara, ziemista cera nabiera naturalnego blasku.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

ORGANICZNY OLEJ Z KONOPI

pozyskiwany z certyfikowanych upraw, odbudowuje barierę lipidową naskórka, długotrwale nawilża, przywraca prawidłową sprężystość i jędrność.

 

MASŁO SHEA

doskonale nawilża oraz łagodzi wszelkie podrażnienia skóry.

 

ALOES

zapewnia głębokie nawilżenie i regenerację.

 

WIELKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY

zapobiega utracie wody z naskórka.

Pojemność
50 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Organic Nature

Perfecta Organic Nature to naturalna linia kosmetyków, w której w sposób szczególny zwróciliśmy uwagę na metody pozyskania surowców zastosowanych w naszych składach. Formulacje w Organic Nature bazują na starannie dobranych, organicznych składnikach aktywnych takich jak Ashwagandha czy olej z konopi. Wyróżniają się one wyjątkową skutecznością i szybkimi efektami, które utrzymują się na długo po aplikacji. Zamknęliśmy je dla Ciebie w przyjemnych konsystencjach i zapachach, by Twoja skóra zachwycała młodością i swoim naturalnym blaskiem. Perfecta Planet Essence to nasze zobowiązanie jakości i odpowiedzialności. Dla Ciebie, Planety i przyszłych pokoleń.