Pharmacy

Perfecta Pharmacy – Mydło w płynie ze środkiem antybakteryjnym

Łagodzi podrażnienia

MYDŁO W PŁYNIE ZE ŚRODKIEM ANTYBAKTERYJNYM, przeznaczone do codziennego mycia i pielęgnacji rąk. Dokładnie oczyszcza skórę dłoni, zapewniając jej jednocześnie doskonałe złagodzenie podrażnień. Wspiera naturalną barierę ochronną naskórka oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii. OCZYSZCZENIE, NATYCHMIASTOWE ZŁAGODZENIE I WYGŁADZENIE SKÓRY. UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH: ANTI-BACTERIAL COMPLEX wspiera naturalną barierę ochronną naskórka oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii MICROBIOME CARE połączenie probiotyków i prebiotyków, które wspierają naturalną, prawidłową mikroflorę skóry, dzięki czemu wzmacniają ją i poprawiają jej funkcje ochronne D-PANTHENOL nawilża, regeneruje i łagodzi podrażnienia skóry.

Pojemność
250 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Pharmacy

SKUTECZNA OCHRONA ANTYBAKTERYJNA Perfecta Pharmacy to specjalistyczna linia kosmetyków pielęgnacyjnych do rąk oraz całego ciała, zawierająca środek ANTYBAKTERYJNY.

Bogate formulacje w wyjątkowy sposób dbają o skórę – nawilżają ją i łagodzą podrażnienia. Mydła w płynie i żele pod prysznic zostały oparte o MICROBIOME CARE będący połączeniem probiotyków i prebiotyków wspierających prawidłową mikroflorę bakteryjną skóry. Kremy do rąk bogate są w składniki pielęgnacyjne i antybakteryjne. Zawarty w nich CYNK wykazuje wyraźne działanie ochronne przed bakteriami. Linia produktowa przeznaczona jest do codziennego stosowania.