Pharmacy

Perfecta Pharmacy – Nawilżający żel pod prysznic ze środkiem antybakteryjnym

Nawilża i łagodzi

NAWILŻAJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC ZE ŚRODKIEM ANTYBAKTERYJNYM delikatnie oczyszcza skórę, odświeża i otacza delikatnym zapachem. Do codziennego stosowania. Pozostawia odczucie komfortu na skórze. Wspiera naturalną barierę ochronną naskórka oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii.

 

NATYCHMIASTOWE, GŁĘBOKIE NAWILŻENIE I WYGŁADZENIE SKÓRY UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH:

 

ANTI-BACTERIAL COMPLEX

wspiera naturalną barierę ochronną naskórka oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii

 

MICROBIOME CARE

połączenie probiotyków i prebiotyków, które wspierają prawidłową mikroflorę bakteryjną przez co zmniejszają ryzyko zakażeń KWAS HIALURONOWY zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry oraz chroni przed nadmierną utratą wody

 

D-PANTHENOL

nawilża, regeneruje i łagodzi podrażnienia skóry

Pojemność
250 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Pharmacy

SKUTECZNA OCHRONA ANTYBAKTERYJNA Perfecta Pharmacy to specjalistyczna linia kosmetyków pielęgnacyjnych do rąk oraz całego ciała, zawierająca środek ANTYBAKTERYJNY.

Bogate formulacje w wyjątkowy sposób dbają o skórę – nawilżają ją i łagodzą podrażnienia. Mydła w płynie i żele pod prysznic zostały oparte o MICROBIOME CARE będący połączeniem probiotyków i prebiotyków wspierających prawidłową mikroflorę bakteryjną skóry. Kremy do rąk bogate są w składniki pielęgnacyjne i antybakteryjne. Zawarty w nich CYNK wykazuje wyraźne działanie ochronne przed bakteriami. Linia produktowa przeznaczona jest do codziennego stosowania.