Softlips

Perfecta Softlips – Pomadka do ust NEUTRAL NUDE

Długotrwały kolor, pielęgnacja i indywidualny odcień

Do ust pragnących nawilżenia oraz zdecydowanego i długotrwałego koloru. Regularnie stosowana nawilża i regeneruje spierzchnięty naskórek. Dzięki softlips color cube usta są miękkie i mają piękny, wyrazisty kolor który zostaje na długo. Aby uzyskać bardziej nasycony i głęboki kolor nałóż na usta więcej warstw. Z czasem, nawet po zmyciu pomadki usta pozostaną zabarwione jeszcze przez jakiś czas. Wyjątkowa pomadka Softlips color cube jest odporna na pocałunki. Ciesz się nawilżonymi ustami w indywidualnym, nasyconym kolorze niezależnie od sytuacji. Baw się intensywnością koloru i dopasuj efekt do siebie! Postaw na swoją wyjątkowość i wyraź to spersonalizowanym odcieniem ust.

Pojemność
6,5 g
Cera/typ skóry

Softlips

Linia Perfecta Softlips cube to bardzo nowoczesne, amerykańskie balsamy ochronne do ust przypominające kształtem kostki lodu. Łączą w sobie intensywne działanie pielęgnacyjne wraz z ochronnym działaniem SPF.

Dbają o skórę ust przez cały rok. Intensywnie zmiękczają, nawilżają i wygładzają usta. Wygodne w użyciu, w estetycznym i nowoczesnym opakowaniu. Dostępne w wyjątkowo smakowitych zapachach.