to nasze zobowiązanie jakości i odpowiedzialności. Dla Ciebie, Planety i przyszłych pokoleń.

Nasze receptury są opracowywane tak, aby składniki w znacznej większości były pochodzenia naturalnego. Z najwyższą starannością dobieramy tylko niezbędne składniki pochodzące od sprawdzonych dostawców z surowców pozyskanych w sposób etyczny.

Dbamy o środowisko naturalne dlatego w swoich opakowaniach zużywamy mniej plastiku, szkła i kartonu. Poszukujemy cały czas nowych eko rozwiązań w obszarze opakowań i możliwości ich recyklingu. Każdego dnia staramy się zmniejszać ilość odpadów, które generujemy jako przedsiębiorstwo.

Receptury w naszych kosmetykach tworzone są bez naruszania praw zwierząt do wolności, godności i życia w naturalnym środowisku.

Za wartość nadrzędną stawiamy sobie potrzeby obecnych i kolejnych pokoleń, które oczekują bezpiecznego, czystego miejsca do życia.

Jesteśmy marką kierującą się uczciwością i przejrzystością działania.

Od lat współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, kierując się rygorystycznymi procedurami dotyczącymi jakości.

Nasze kosmetyki są dokładnie przebadane, a ich składy rzetelnie opisane.

Posiadamy własne, nowoczesne laboratorium Badawczo – Rozwojowe, które cały czas rozwijamy technologicznie, dostosowując je do przeprowadzania coraz bardziej zaawansowanych i innowacyjnych procesów badawczych.

Zachowuje dobrą praktykę produkcyjną (GMP), która gwarantuje wysoką jakość wytwarzanych przez nas produktów.

Spełniamy wymagające normy produkcyjne i normy środowiskowe, które cały czas staramy się doskonalić (posiadamy certyfikację systemu zarządzania jakością ISO 9001).