Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine

Kolagen pod oczy – poznaj sposób na młody wygląd bez zabiegów

2022-12-07
Kolagen pod oczy – poznaj sposób na młody wygląd bez zabiegów

Za młodzieńczy wygląd twarzy odpowiada przede wszystkim kondycja skóry – jej napięcie i jędrność, a także piękne rozświetlenie. Procesów starzenia nie możesz zatrzymać, ale dzięki nowoczesnym kosmetykom, które stworzone zostały na bazie naturalnych substancji, możesz je spowolnić i cieszyć się młodym wyglądem przez długi czas. Jednym z takich składników jest kolagen pod oczy i okolice ust.

 

 

Dlaczego warto stosować kolagen pod oczy i w okolicy ust?

Skóra na twarzy nie jest taka sama na całej jej powierzchni. W okolicy oczu jest znacznie delikatniejsza i cieńsza. Co więcej, to właśnie ta skóra jest narażona na intensywne działanie mięśni mimicznych, w czasie uśmiechania się czy mrużenia oczu. Ciągłe zmiany jej napięcia sprawiają, że to właśnie w okolicach oczu powstają pierwsze zmarszczki, nazywane mimicznymi. Podobnie dzieje się ze skórą przy ustach, która także jest narażona na szybkie pojawianie się zmarszczek. Proces ten można skutecznie spowolnić, nie korzystając z zabiegów medycyny estetycznej. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia pielęgnacja.

Jak działa kolagen?

Skóra samodzielnie wytwarza kolagen, odpowiedzialny za jędrność i sprężystość. Wraz z wiekiem, kiedy metabolizm całego organizmu zwalnia, wpływa to także na komórki skóry, które wolniej się regenerują. Te ubytki kolagenu sprawiają, że staje się ona wiotka i podatna na powstawanie zmarszczek. Kolagen pod oczy i w okolice ust, który jest dostarczony wraz z kosmetykami, redukuje te niedobory. Sprawia, że skóra odzyskuje swoją gęstość i sprężystość. Opóźnia pojawianie się nowych zmarszczek, a już istniejące spłyca i wygładza. Dzięki temu poprawia funkcjonalność skóry i sprawia, że zyskuje ona większą jędrność. To sposób na przywrócenie naturalnego piękna poprzez zadbanie o kondycję skóry.

Gdzie znajdziesz bio kolagen?

Dziś regularna pielęgnacja dobrej jakości kosmetykami sprawia, że możesz wyglądać młodo przez znacznie dłuższy czas niż wcześniejsze pokolenia kobiet. Nowoczesne kosmetyki mają receptury nawiązujące składem do naturalnych substancji, znanych od wieków. Dziś ich działanie zostało dokładnie przebadane i ułożone w specjalne kompozycje, by działać jak najskuteczniej. Tak jest w przypadku Perfecta Bio Kolagenu pod oczy i na okolice ust. To kosmetyk, który redukuje zmarszczki, skutecznie nawilża skórę i zatrzymuje w niej wodę. Dzięki temu jest ona zawsze w dobrej kondycji – jędrna i elastyczna oraz wygładzona. Zawartość drobinek rozświetlających w kosmetyku sprawia, że niewidoczne stają się cienie i przebarwienia, a twarzy ma promienny, młodzieńczy blask.

Dbałość o skórę okolic oczu i ust to sposób na zachowanie młodego wyglądu twarzy na dłużej. Dzięki uzupełnieniu kolagenu opóźnisz pojawianie się zmarszczek i zachowasz piękny wygląd skóry. Zadbaj o pielęgnację tych okolic i ciesz się gładkością skóry. 

Polecane

Perfecta Bio Kolagen – Krem pod oczy i na okolice ust

Perfecta Bio Kolagen – Krem pod oczy i na okolice ust

29,90 zł brutto
199,33 zł / 100ml brutto
pixel