Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine
Bestseller
Maseczki
Którą dziś wybierasz?
Maseczki to kropka nad „i” w naszej pielęgnacji. A pielęgnacja z nami to czysta zabawa lub upragniona chwila relaksu. To przyjemny czas tylko dla Ciebie lub wspólny z przyjaciółką. Jakie maski lubisz najbardziej? Kremowe, peel off, ekspresowe, a może w płachcie? Mamy je wszystkie!
Ekspresowe i skuteczne działanie
Odpowiednio stosowane maseczki mogą znacznie udoskonalić wygląd cery. Warto wypróbować kilka rodzajów i ocenić, które najlepiej działają na Twoją skórę. W końcu chcemy z ich pomocą uzyskać najlepsze efekty i to ekspresowo. Nasze maseczki przygotowują cerę do kolejnych pielęgnacyjnych etapów — dzięki nim lepiej wchłaniają się serum i krem. Za ich pomocą już w ciągu pięciu minut możecie dać swojej skórze skuteczną dawkę nawilżenia, odżywienia lub rozświetlenia. A może powinnaś poznać efekty naszych peelingów w saszetkach? Nie ważne co wybierzesz, Twoja skóra będzie Ci wdzięczna za taką pielęgnację.
Zafunduj sobie prawdziwą przyjemność!
Warto czasem poświęcić sobie samej więcej uwagi i zadbać o odpowiedni komfort i relaks, a przy okazji poprawić sobie humor. Cudowne zapachy, przyjemne konsystencje oraz różnorodne formy naszych maseczek działają szybko i przynoszą spektakularne efekty. W zależności od potrzeby dodają energii lub przynoszą ukojenie. Nawilżają lub rozświetlają. Działają ekspresowo, kiedy jesteś zabiega lub dają Ci kilka chwil na wytchnienie kiedy możesz sobie na to pozwolić. Warto wypróbować kilka różnych rodzajów i ocenić, które najlepiej działają na Twoją skórę i wybrać swoje ulubione.

Produkty z serii Maseczki

( ilość produktów: 19 )
Wiek
Rodzaj Skóry
Składniki
Konsystencja
Wskazania
Pokaż tylko
Usuń wszystkie filtry
ilość produktów: 19
#timeforperfecta
pixel