Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine

Kosmetyki do pielęgnacji w ciąży oraz po jej rozwiązaniu to sposób na zachowanie jędrności skóry i pięknego wyglądu ciała. Dzięki ich działaniu unikniesz wiotkości, rozstępów i pomożesz zachować elastyczność skóry. To również kosmetyki do higieny intymnej, dopasowane do potrzeb kobiet w ciąży i po porodzie.

Dla kobiet w ciąży i mam

( ilość produktów: 4 )
Składniki
Konsystencja
Wskazania
Pokaż tylko
Usuń wszystkie filtry
ilość produktów: 4

Zadbaj o piękną skórę po porodzie już w czasie ciąży

Ciąża to czas, kiedy skóra musi wykazać się niemal ekstremalną elastycznością. Dotyczy to zwłaszcza brzucha i piersi. To w tych miejscach musi rozciągnąć się najbardziej w stosunkowo krótkim czasie. Nieodpowiednia pielęgnacja lub zaniedbania w jej zakresie prowadzą często do powstawania rozstępów. Podatność na ich pojawianie się ma podłoże genetyczne, ale można ich uniknąć lub zmniejszyć ich widoczność, stosując kosmetyki dla kobiet w ciąży, które poprawiają elastyczność skóry, zwiększając jej jędrność i odporność na rozciąganie. Warto pamiętać, że ich działanie uzależnione jest od ich jakości i receptury oraz od ich regularnego stosowania. W marce Perfecta zastosowaliśmy starannie przemyślane kompozycje składników aktywnych, które skutecznie oddziałują na skórę, a jednocześnie są bezpieczne dla kobiet w ciąży.

Jakie kosmetyki dla kobiet w ciąży warto stosować?

Produkty pielęgnacyjne przeznaczone do stosowania w okresie  ciąży i po porodzie to kosmetyki, które przede wszystkim skupiają się na zwiększeniu elastyczności i poprawie jędrności skóry. Dzięki temu możesz uniknąć pojawienia się rozstępów oraz zmniejszysz widoczność tych, które już są. Kosmetyki do pielęgnacji w ciąży nawilżają i wspomagają naturalne właściwości regeneracyjne skóry, jednocześnie działając kojąco i łagodząco, zmniejszając uczucie napięcia. Balsamy do ciałamusy i masła oraz serum są kosmetykami bezpiecznymi dla maluszka. W marce Perfecta znajdziesz serie kosmetyków dla kobiet w ciąży i po porodzie, które nadają się do stosowania już od pierwszego dnia ciąży. Są wśród nich: Perfecta Mommy Care ? to kosmetyki do pielęgnacji w ciąży o wyjątkowo lekkiej musowo-chmurkowej konsystencji, które poprawiają nawilżenie, chronią przed rozstępami i skutecznie odżywiają skórę. Są łatwe i przyjemne w aplikacji; Perfecta Mama Nature ? to pełne naturalnych ekstraktów kosmetyki dla kobiet w ciąży i po porodzie na bazie naturalnych ekstraktów i olejów roślinnych. Przeciwdziałają rozstępom i mają właściwości modelujące oraz wegańską formułę; Mama ? to linia bezpieczna dla kobiet w ciąży i matek karmiących, której działanie  polega na wsparciu naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, poprzez wzmocnienie naturalnego mikrobiomu oraz dostarczenie skórze odpowiedniej porcji nawilżenia i odżywienia. Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji dla kobiet w ciąży Perfecta są bezpieczne dla mam i maluszków.

Balsam, mus czy masło ? które kosmetyki dla mam wybrać?

W każdej z linii kosmetyków dla mam i kobiet w ciąży Perfecta dostępne są produkty o różnych formułach. Są to balsamy, masła czy musy-chmurki. Które z nich wybrać? Nie ma jednego, najlepszego wyboru. Wiele zależy od Twoich preferencji związanych z użytkowaniem poszczególnych produktów. Oczywiście priorytetem jest ich działanie. Wybierz formułę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Jeśli lubisz kosmetyki lekkie, szybko wchłaniające się, sięgnij po produkty z linii Mommy Care. Wśród formuł pozostałych linii znajdziesz n.in. balsamy i masła. Najkorzystniej jest stosować je zamiennie. Możesz rano używać balsamu, który ma lżejszą formułę, a wieczorem masła, które wzmocni procesy regeneracyjne przebiegające w czasie snu. Tu warto też wspomnieć o skoncentrowanym serum o jeszcze bardziej zintensyfikowanym działaniu. Dzięki silniejszej mocy składników odżywczych serum oddziałuje efektywnie i zapobiega powstawaniu niechcianych rozstępów oraz niweluje te, które już powstały.

Produkty do higieny intymnej w ciąży są szczególnie ważne

Unikanie infekcji intymnych w ciąży jest szczególnie ważne dla dobrostanu dziecka. By ochronić się przed nimi, warto włączyć do pielęgnacji odpowiednie kosmetyki do higieny intymnej. Dzięki ich działaniu wspierany jest prawidłowy, naturalny mikrobiom okolic intymnych, zapewniający ochronę przed negatywnym wpływem otoczenia. Natomiast kwas mlekowy, obecny w składzie kosmetyku, utrzymuje prawidłowe pH miejsc intymnych. Dzięki temu chronisz się przed infekcjami.Wybierz kosmetyki dla młodych mam i kobiet w ciąży Perfecta i zachowaj piękną, gładką i jędrną skórę bez rozstępów. Ciesz się macierzyństwem bez obaw o wygląd skóry!

pixel