Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine
Nowość
Mommy Care
Wyjątkowa pielęgnacja dla mam już od pierwszego dnia ciąży
Hi Mommy!
Hurra! Właśnie dowiedziałaś się, że zostaniesz mamą? Gratulujemy! Przed Toba dziewięć miesięcy wypełnionych pięknymi i pełnymi wzruszeń momentami. Wczasie ciąży, pamiętaj także osobie i odpowiedniej pielęgnacji. Perfecta Mommy Care z wielką czułością i zrozumieniem otoczy Cię opieką i troską. Wiemy, że teraz najważniejsze jest dla Ciebie zdrowie Twojego Maluszka. Dlatego pozwól nam zadbać o Ciebie, już odpierwszych chwil Twojej drogi przez macierzyństwo. Perfecta Mommy Care to linia do kompleksowej pielęgnacji w czasie ciąży, w skład której wchodzą: Delikatna myjąca chmurka do higieny intymnej, Puszysty balsam do ciała 4w1 oraz Delikatna chmurka-mus otulająca do ciała przeciw rozstępom.
Składniki wybrane w trosce o Ciebie i Twojego maluszka
Składniki wybrane w trosce o Ciebie i Twojego maluszka
W wegańskich formułach wszystkich produktów Perfecta Mommy Care wykorzystano MICROBIOME CARE - naturalny prebiotyk, który wzmacnia i poprawia funkcje ochronne skóry i skutecznie przygotowuje ją na pierwszy kontakt ze skórą dziecka. W zależności od wariantu, kosmetyki zawierają też: KWAS HIALURONOWY (utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia), KWAS MLEKOWY (pomaga utrzymać fizjologiczne pH miejsc intymnych), kompleks CICA FIRMING (zmniejsza rozstępy oraz ogranicza powstawanie nowych), kompleks COCOA & OILS (m.in. zwiększa elastyczność skóry, przez co minimalizuje ryzyko powstawania rozstępów) oraz D-PANTENOL (nawilża, koi, łagodzi podrażnienia skóry).
Lekkie i puszyste konsystencje
Lekkie i puszyste konsystencje
Lekkie, chmurkowe konsystencje delikatnie otulają Twoją skórę, zaskakując Cię swoją delikatnością. Zapewniają jednocześnie aksamitne, świeże i przyjemne wykończenie o subtelnym zapachu. Z idealnym wyczuciem zadbają o Twoją skórę, wtedy kiedy najbardziej tego potrzebujesz. W tym pięknym i wyjątkowym czasie, wymagającym niezwykłej uwagi Mommy Care gwarantują skutecznośći bezpieczeństwo. Wszystko dzięki łagodnej formule opracowanej dla Twojego pełnego komfortu i bezpieczeństwa.

Mommy Care

( ilość produktów: 2 )
Składniki
Konsystencja
Wskazania
ilość produktów: 2
pixel