Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine

Blog

Jak wykonać rozświetlający makijaż skóry twarzy?

Świeża, młodzieńczo wyglądająca skóra twarzy jest ważnym elementem każdego makijażu. To od cery zależy końcowy jego efekt. Niestety skóra nie zawsze jest doskonale piękna. Jak zatem sprawić, by wyglądała ładnie i zapewniała efektowny wygląd? Odpowiedzią jest jej rozświetlenie! Poznaj tajniki udanego makijażu rozświetlającego!

Czytaj więcej
Mycie twarzy – jak robić to poprawnie?

Choć może wydawać się banalne, właściwe mycie twarzy wcale nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Powinno przynosić efekt w postaci dokładnie oczyszczonej cery. Takie działanie jest fundamentem dobrej pielęgnacji. Jak zatem myć twarz? Oto kilka wskazówek!

Czytaj więcej
Jak wpływa na nas słońce?

Większość z nas uwielbia słońce i czuje się lepiej w piękne dni. Słońce ma pozytywny wpływ na naszą kondycję psychiczną, wpływając na dobry nastrój. Niestety niesie też zagrożenia, związane z upałem oraz promieniowaniem, które niekorzystnie wpływa na skórę. Jak zatem postępować, by czerpać tylko to, co najlepsze ze słońca?

Czytaj więcej
Jak dbać o usta w lecie?

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba twarzy. Możemy o niego zadbać same, ale co z ustami? Skóra warg jest nieustannie narażona na podrażnienia i działanie czynników zewnętrznych. Jak zadbać o usta latem, by wyglądały zawsze świeżo, były miękkie i elastyczne?

Czytaj więcej
Pielęgnacja skóry w czasie menopauzy

Menopauza to czas wielkich zmian w organizmie. Wszystko za sprawą hormonów, które mają fundamentalny wpływ na funkcjonowanie wszystkich układów i organów. Dotyczy to także skóry! Nie oznacza to, że wraz z menopauzą jesteś skazana na zmarszczki i wiotkość. Dobra pielęgnacja skutecznie opóźnia procesy starzenia się skóry.

 
Czytaj więcej
pixel