Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine

Blog

Witaminowa pielęgnacja twarzy
Witaminy są cennymi składnikami odżywiającymi skórę. Mają wszechstronne działanie, opóźniając procesy starzenia i przyczyniając się do jej pięknego wyglądu. Ich obecność w kremach to pewność, że skóra otrzymuje sporą dawkę odżywienia, co z pewnością przyczyni się do jej lepszej kondycji.
Czytaj więcej
 Ciąża bez rozstępów – czy to możliwe?
Okres ciąży to ogromne wyzwanie dla całego kobiecego ciała, w tym także dla skóry. W tym czasie ulega ona ekstremalnemu rozciąganiu, które bez odpowiedniego wsparcia może prowadzić do powstawania rozstępów. Boryka się z nimi wiele kobiet w ciąży i po porodzie. Czy można im zapobiec? Tak! Nie jesteś na nie skazana!
Czytaj więcej
3 pomysły na kosmetyczne prezenty
Pomysł na prezent nie zawsze bywa oczywisty. Są jednak takie prezenty, które zawsze są mile widziane. Kosmetyki są właśnie takimi prezentami. Warto jednak postarać się i wybrać takie produkty, które będą wyjątkowe, przemyślane i sprawią, że obdarowana osoba będzie zadowolona.
Czytaj więcej
Pielęgnacja ust – piękne, zdrowe i nawilżone
Skóra ust potrafi się bardzo szybko zregenerować, ale jednocześnie również błyskawicznie ulega przesuszeniu. Wpływ mają na to głównie czynniki zewnętrzne, bo usta są stale eksponowane na ich działanie. Wiatr, słońce, mróz, ogrzewanie – wszystko to oddziałuje na ich kondycję.
Czytaj więcej
Zmarszczki mimiczne - czym są i jak sobie z nimi radzić
Pojawienie się zmarszczek to naturalna kolej rzeczy i nieodłączna konsekwencja procesu starzenia się skóry. Warto jednak wykonywać zabiegi, które znacząco opóźniają ich powstawanie oraz spłycają te już istniejące. Na szczęście mamy do dyspozycji nowoczesne produkty takie jak Perfecta Eye or Smile Line Patch, czyli żelowe płatki wygładzające głębokie linie mimiczne.
Czytaj więcej
pixel