Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine

Kosmetyczni sprzymierzeńcy uczuć - poznaj magię dyskretnego uwodzenia!

2023-10-09
Kosmetyczni sprzymierzeńcy uczuć - poznaj magię dyskretnego uwodzenia!

Czym są feromony?

Feromony to naturalnie wydzielane substancje, które zwiększają atrakcyjność seksualną. Dawniej sądzono, że są one obecne wyłącznie w świecie zwierząt. Dziś wiemy, że feromony są wydzielane przez ludzi, a ich działanie skutecznie wpływa na wywołanie pożądania. Zwiększają one zainteresowanie seksualne i sprawiają, że jesteśmy bardziej atrakcyjne dla innych. Co ciekawe, feromony same w sobie nie mają określonego, wyraźnego zapachu. To nie ich przyjemny aromat sprawia, że wydajemy się sobie atrakcyjni, ale oddziaływanie na układ nerwowy. Z obecności feromonów zwykle nie zdajemy sobie sprawy. Odczuwamy za to efekt ich działania.
 

Jak działają feromony?

Feromony oddziałują na układ nerwowy poprzez narząd lemieszowo-nosowy. To właśnie on rejestruje ich obecność i na niego w pierwszej fazie oddziałują feromony. Następnie wysyła on sygnał do podwzgórza, które między innymi reguluje emocje. To właśnie dlatego odczuwamy uczucie przyjemności i zainteresowania. Zwiększa się atrakcyjność osoby, która wydziela feromony. Efektem jest to, że ludzkie twarze wydają się piękniejsze i sympatyczniejsze. Zwiększa się też przyciąganie seksualne. Trzeba jednak pamiętać, że na atrakcyjność seksualną u ludzi składa się wiele czynników, dlatego feromony są tylko jednym z elementów przyciągania i wzbudzania zainteresowania. To pierwszy, biologiczny krok do zwiększenia swojej atrakcyjności. Znaczenie ma niemal wszystko – od wyglądu, poprzez sposób mówienia, mowę ciała, aż do charakteru, intelektu i wspólnej „chemii”, której feromony stanowią tylko element.

Kosmetyki wykazujące aktywność feromonów – mgiełki, które mogą więcej!

Istnieje wiele kosmetyków, które są inspirowane działaniem feromonów. Mgiełki są jedną z bardzo atrakcyjnych formulacji. Nie tylko mają lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo je rozpylać na powierzchni ciała, ale przede wszystkim można sięgać po nie wielokrotnie w ciągu dnia, w razie potrzeby. Przykładem takich kosmetyków są mgiełki do ciała Perfecta Pheromones Active. Kosmetyki te nie tylko uruchamiają mechanizm komunikacji seksualnej, ale mają także fenomenalne zapachy, jeszcze bardziej oddziałujące na zmysły. Te sensualne mgiełki zwiększają także atrakcyjność poprzez upiększenie skóry, dzięki obecności błyszczących drobinek, cudownie rozświetlających cerę. Dostępne są w trzech wariantach, różniących się przede wszystkim zapachem. Do wyboru jest mgiełka:
Gold Sexyfire – pełna energetyzujących cytrusów z pobudzającym akcentem fiołka, magnolii i wanilii;
Pink Passion – pełna owocowości, podkreślonej nurami jaśminu, ylang-ylang i róży;
Purple Pleasure – gdzie nuty kwiatowe przeplatają się z seksowną mocą piżma.

Wybór odpowiedniej mgiełki uprzyjemnia jej stosowanie, pozostawiając na skórze przyjemny zapach i niewyczuwalną, ale obecną moc działania feromonów.

Czy to naprawdę działa?

Feromony jako substancje odgrywające funkcję zwiększającą atrakcyjność płciową w rzeczywisty sposób oddziałują na ludzi i rzeczywiście mają wpływ na podkreślenie atrakcyjności seksualnej. W kosmetykach dla kobiet składniki inspirowane działaniem feromonów przyciągają uwagę mężczyzn i właśnie na nich oddziałują. Dodatkowym atutem jest sam zapach, którego działanie jest wyraźne i odbierane zmysłowo, jako atrakcyjny bodziec. Sensualne mgiełki rzeczywiście więc oddziałują na otoczenie, zwiększając naszą atrakcyjność seksualną i potencjał do wpływania na mężczyzn.

Zapachy pobudzające potencjał seksualny

Nie tylko feromony, ale także inspirowane nimi zapachy oddziałują skutecznie na zmysły, zwiększając atrakcyjność seksualną. Niektóre z nich mają naprawdę silne działanie! Przykładem takich zapachów są aromaty  pochodzące ze świata zwierząt, które znane są ze swoich właściwości przyciągających, uwodzących i urzekających, jak piżmo czy ambra. Mają one tak wyjątkowy zapach, że  wpływają na zmysły, działając pobudzająco. Podobnie sprawdzają się zapachy korzenne, mocne i zmysłowe, ale także niektóre aromaty kwiatowe, jak wanilia czy jaśmin. Wśród zapachów korzennych, o potencjale pobudzającym zmysły, jest cynamon, drzewo sandałowe czy imbir. Aromaty kwiatowe, korzenne, ale także odzwierzęce wykorzystane są w mgiełkach do ciała Perfecta Pheromones Active, by jeszcze skuteczniej oddziaływać na zmysły. Zapewniają one przyjemność w noszeniu kobietom, dzięki swoim przyjemnym zapachom.

Jak często można stosować kosmetyki wykazujące aktywność feromonów?

Feromony nie stwarzają żadnych ograniczeń w stosowaniu. Ich odpowiednie stężenia w połączeniu z zapachami sprawiają, że są to kosmetyki, które możemy stosować wtedy, gdy chcemy. Lekka formuła mgiełek sprawia, że sprawdzają się one świetnie latem czy zimą, ale także w czasie wielkich imprez i kameralnych spotkań. Są także doskonałe do stosowania na co dzień. Zapewniają piękny zapach, który trwale pozostaje na skórze. Sprawiają jednocześnie, że skóra odzyskuje piękny blask, odbijając światło w promieniach słońca. To sposób na piękny wygląd skóry ciała oraz wyjątkowy zapach, połączony z mocą przyciągania, jaką dają feromony. Aplikację mgiełki można powtarzać wielokrotnie.

Feromony to sprzymierzeńcy naszej atrakcyjności. Przyciągają i uwodzą, a ich obecność jest niezauważalna. Inspirowane feromonami mgiełki do ciała są idealnym sposobem na to, by poczuć się jeszcze piękniejszą i bardziej przyciągającą.

Polecane

pixel