Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine

Serum brązujące – upiększenie i pielęgnacja w jednym kosmetyku

2022-08-10
Serum brązujące – upiększenie i pielęgnacja w jednym kosmetyku

Obowiązującym trendem w upiększaniu skóry jest łączenie go z pielęgnacją. Oznacza to, że kosmetyki, które poprawiają wygląd skóry, jednocześnie wpływają pozytywnie na jej kondycję, wspierające jej funkcjonowanie i długofalowo oddziałując na jej zdrowie, a co za tym idzie wygląd. Tak właśnie działa serum brązujące Chocolate Bronze, które nadaje skórze piękny odcień brązu, jednocześnie ją kondycjonując.

Poznaj serum brązujące pełne naturalnych składników

Kosmetyki Perfecta moc nawilżania, odżywiania i pobudzenia do regeneracji skóry zawdzięczają naturalnym składnikom. Nie inaczej jest w przypadku serum brązującego Chocolate Bronze. W swojej recepturze kosmetyk ten zawiera takie składniki, jak masło kakaowe czy organiczny olej konopny, a także szafran. Działają one na skórę nawilżająco, chronią przed utratą nawodnienia, uzupełniając ubytki w warstwie hydrolipidowej, a także dostarczając składników odżywczych, które wspierając naturalne procesy regeneracyjne skóry. Dzięki temu staje się ona elastyczna, jędrna, miękka i gładka. Wygląda młodzieńczo pięknie.

Słoneczny odcień skóry dzięki DHA

Głównym zadaniem serum brązującego jest wpływ na zmianę koloru skóry, bez eksponowania jej na niekorzystne promieniowanie słoneczne. Osiągnięcie tego efektu w serum Chocolate z linii Chocolate Bronze jest możliwe dzięki DHA. To naturalny samoopalacz, który wnika w skórę, reagując z aminokwasami w jej warstwie rogowej, co powoduje zmianę odcienia skóry. Działanie kosmetyku jest dość trwałe, a utrzymanie efektu zależy od tempa odnowy naskórka. Warto pamiętać, by przed aplikacją serum brązującego użyć peelingu. Złuszczenie martwego naskórka umożliwia głębsze i bardziej równomierne wniknięcie składnika w głąb skóry.

Ciemna czy mleczna czekolada? Wybierz swój odcień!

Różne odcienie skóry wymagają nieco odmiennego działania serum. Eksperci marki Perfecta wiedzą , że ważny jest efekt, dlatego serum Chocolate Bronze dostępne jest w wersji Dark Chocolate oraz Milk Chocolate. To drugie przeznaczone jest do każdego  rodzaju karnacji i umożliwia uzyskanie stopniowej, naturalnie wyglądającej opalenizny. Natomiast serum  Dark Chocolate to kosmetyk dla osób o ciemnej karnacji, które chcą podkreślić piękno koloru swojej skóry. Warto pamiętać, że serum brązujące nie zastępuje kosmetyków z filtrami SPF, chroniącymi skórę przed niekorzystnym wpływem promieniowania, dlatego zawsze przed ekspozycją słoneczną trzeba zastosować ochronę. Wybierz serum brązujące w odcieniu dopasowanym do swojej karnacji i spraw, by Twoja skóra była niczym muśnięta promieniami słońca, a jednocześnie jędrna, elastyczna i przyjemnie miękka.

Polecane

pixel