Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine

Spilantol (roślinna botulina) jako rewelacyjny składnik odmładzający

2023-06-05
Spilantol (roślinna botulina) jako rewelacyjny składnik odmładzający

Co to jest i jak działa spilantol?

Spilantol to substancja pochodzenia naturalnego, pozyskana z rośliny o nazwie Acmella oleracea. Składnik ten przenika przez skórę i działa podobnie, jak botulina, a więc znany dobrze botoks. Zmniejsza napięcie mięśni podskórnych, co jest jedną z przyczyn powstawania zmarszczek mimicznych. Spilantol ma także właściwości pobudzające do produkcji naturalnego kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu poprawia jędrność i elastyczność skóry. Takie wielostopniowe działanie przyczynia się do zmniejszenia zmarszczek i wyrównania powierzchni skóry, co w konsekwencji prowadzi do jej odmłodzenia i pięknego wyglądu. Działanie regeneracyjne spilantolu wpływa na zmniejszenie uszkodzeń, spowodowanych promieniowaniem słonecznym czy zanieczyszczeniem, wpływającym niekorzystnie na kondycję skóry.


Dla kogo przeznaczone są kosmetyki ze spilantolem?

Odmładzająca moc spilantolu jest doskonała dla skóry dojrzałej z widocznymi drobnymi i głębszymi zmarszczkami. Jego działanie przywraca gładkość, zmniejszając napięcie mięśni, dzięki czemu nawet widoczne zmarszczki mogą być dobrze zredukowane. Warto wybierać produkty przeznaczone do wieku skóry: 50+, 60+ i 70+, które zawierają dodatkowe składniki aktywne, jak kwas hialuronowy, witamina C, masło shea, kofeina oraz naturalne oleje roślinne. Dzięki ich połączeniu z spilantolem działanie kosmetyków jest jeszcze efektywniejsze.

Wybierz kosmetyki ze spilantolem do codziennej pielęgnacji skóry

Skutecznie działający spilantol znajdziesz w kosmetykach Perfecta z linii Botu-Line. Są tu kremy przeciwzmarszczkowe na dzień i na noc, przeznaczone dla skóry 50+, 60+ i 70+, które świetnie niwelują napięcie mięśni mimicznych oraz zwiększają elastyczność skóry, zwłaszcza na czole czy w okolicach ust, gdzie skóra jest bardzo narażona na ich działanie. Linia zawiera także krem pod oczy i na okolicę ust, który chroni delikatną skórę tych okolic, jednocześnie rozświetlając ją. Uzupełnieniem całości jest serum na twarz, szyję i dekolt, które kondycjonuje skórę tych okolic, zachowując jej młodzieńczy wygląd na długi czas.Wybierz kosmetyki inspirowane popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, w których botoks został zastąpiony spilantolem i zobacz, jak gładka i młodzieńczo piękna może być Twoja skóra.

Polecane

pixel