Ambasadorki

Magdalena Różczka

Ambasadorką marki Perfecta jest Magdalena Różczka, jedna z najbardziej znanych i cenionych aktorek w Polsce.

- Lubię mieć pewność, że kosmetyki, których używam, dobrze działają na moją skórę. Z wiekiem moja skóra się zmienia a w ofercie marki Perfecta cały czas mogę znaleźć coś dla siebie. Warto pamiętać, że piękno jest decyzją każdej z nas. To od nas zależy, jak żyjemy, jak się odżywiamy i jakich używamy kosmetyków. Wystarczy odrobina wysiłku, aby odkryć kremy odpowiednie dla naszej skóry i wieku. Każda kobieta jest niepowtarzalna i zasługuje na to, by wyglądać pięknie – twierdzi Magdalena Różczka.

Widzowie znają ją z ról w serialach „Czas honoru”, „Lekarze” czy „Usta usta”. Wystąpiła również w filmowych hitach takich, jak: „Listy do M. 3”, „Podatek od miłości”, „Lejdis”. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Oprócz kariery aktorskiej angażuje się również w szlachetne inicjatywy. Od 2010 r. jest Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. Wspierała tę organizację między innymi przy kampaniach „Karuzela Cooltury” czy „Reszta w Twoich Rękach”, w ramach której wybrała się na misję do Gruzji. Angażuje się również w kampanie społecznie, takie jak: „Kocham. Nie biję”, „Kocham. Reaguję”. Jej unikalną barwę głosu doceniają dystrybutorzy filmów, regularnie angażując aktorkę do dubbingu w przebojach dużego ekranu.

- Postawa życiowa Magdaleny Różczki, jej naturalność, styl życia i wyznawane wartości doskonale korespondują ze światem marki Perfecta. Mimo sukcesu, który osiągnęła aktorka, pozostaje ona sobą i nie zapomina, co jest w życiu najważniejsze. Marka Perfecta towarzyszy kobietom na każdym etapie życia, niezależnie od wieku, rodzaju skóry czy potrzeb pielęgnacyjnych. Chcemy pokazać, że piękno jest na wyciągnięcie ręki każdej kobiety – podkreśla Dorota Dobrzycka, Dyrektor Marketingu firmy DAX Cosmetics.

Jeannette Kalyta

Ambasadorką linii Perfecta MAMA oraz Perfecta FEMINA MED jest Jeannette Kalyta, jedna z najbardziej znanych położnych w Polsce.

„Jako położna z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem najbardziej cenię sobie bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz pełen komfort we wszystkim, co mogę zaoferować kobietom. Szczęśliwa i zadbana mama rodzi szczęśliwe dziecko. Sama używam produktów marki Perfecta. Głębokie zaufanie buduje się latami. Seria Perfecta MAMA jest bardzo pozytywnie opiniowana przez moje pacjentki. Przyjemnie jest utożsamiać się z produktem, który nigdy nie zawiódł a ponadto daje obiecywany efekt i uśmiech przyszłej Mamy.” – przyznaje Jeannette Kalyta.

Mentorka z ponad 30 letnim stażem pracy zawodowej. Autorka książki „Położna. 3550 cudów narodzin”. Na co dzień związana ze Szpitalem Medicover, gdzie zajmuje stanowisko team leadera. Właścicielka firmy naukowo – szkoleniowej AKADEMIA Jeannette Kalyta, agencji Excellentsolutions medical PR oraz najlepszej Szkoły Narodzin w Polsce. Wykładowczyni i inspiratorka szerzenia dobrych praktyk na kilkudziesięciu konferencjach medycznych. W swojej hierarchii priorytetów zawsze wysoko stawia działania na korzyść podniesienia prestiżu zawodu położnej w Polsce. Talent w połączeniu z wyjątkową pracowitością doprowadził ją do pozycji niekwestionowanego autorytetu w swojej dziedzinie. Jej misją jest, aby kobiety rodziły w poczuciu bezpieczeństwa, a noworodki były traktowane z szacunkiem.

„Bardzo cenimy sobie współpracę z Panią Jeannette Kalyta. Jej profesjonalizm, wizerunek, doświadczenie i zaufanie, jakim obdarzają ją kobiety, doskonale współgrają z naszymi produktami z linii: Perfecta MAMA oraz Perfecta FEMINA MED. Nasze skuteczne, uwielbiane przez klientki produkty zyskują dodatkowy atut w oczach kobiet” – dodaje Dorota Dobrzycka, Dyrektor Marketingu firmy DAX Cosmetics.