Ambasadorki

Jeannette Kalyta

Ambasadorką linii Perfecta MAMA oraz Perfecta FEMINA MED jest Jeannette Kalyta, jedna z najbardziej znanych położnych w Polsce.

„Jako położna z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem najbardziej cenię sobie bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz pełen komfort we wszystkim, co mogę zaoferować kobietom. Szczęśliwa i zadbana mama rodzi szczęśliwe dziecko. Sama używam produktów marki Perfecta. Głębokie zaufanie buduje się latami. Seria Perfecta MAMA jest bardzo pozytywnie opiniowana przez moje pacjentki. Przyjemnie jest utożsamiać się z produktem, który nigdy nie zawiódł a ponadto daje obiecywany efekt i uśmiech przyszłej Mamy.” – przyznaje Jeannette Kalyta.

Mentorka z ponad 30 letnim stażem pracy zawodowej. Autorka książki „Położna. 3550 cudów narodzin”. Na co dzień związana ze Szpitalem Medicover, gdzie zajmuje stanowisko team leadera. Właścicielka firmy naukowo – szkoleniowej AKADEMIA Jeannette Kalyta, agencji Excellentsolutions medical PR oraz najlepszej Szkoły Narodzin w Polsce. Wykładowczyni i inspiratorka szerzenia dobrych praktyk na kilkudziesięciu konferencjach medycznych. W swojej hierarchii priorytetów zawsze wysoko stawia działania na korzyść podniesienia prestiżu zawodu położnej w Polsce. Talent w połączeniu z wyjątkową pracowitością doprowadził ją do pozycji niekwestionowanego autorytetu w swojej dziedzinie. Jej misją jest, aby kobiety rodziły w poczuciu bezpieczeństwa, a noworodki były traktowane z szacunkiem.

„Bardzo cenimy sobie współpracę z Panią Jeannette Kalyta. Jej profesjonalizm, wizerunek, doświadczenie i zaufanie, jakim obdarzają ją kobiety, doskonale współgrają z naszymi produktami z linii: Perfecta MAMA oraz Perfecta FEMINA MED. Nasze skuteczne, uwielbiane przez klientki produkty zyskują dodatkowy atut w oczach kobiet” – dodaje Dorota Dobrzycka, Dyrektor Marketingu firmy DAX Cosmetics.