Clean Beauty

5900525072559 PERFECTA CLEAN BEAUTY krem pod oczy

Perfecta Clean Beauty – Wygładzający krem pod oczy i na powieki

Rozjaśnia cienie, nawilża

DZIAŁANIE: rozjaśnia cienie oraz zapobiega ich powstawaniu, zmniejsza widoczność tzw. worków pod oczami, intensywnie nawilża i wygładza.

 

24k GOLD

zapewnia młodzieńczy i promienny wygląd, fenomenalnie rozprasowuje skórę i wypełnia nawet bardzo utrwalone zmarszczki. Dodatkowo zwiększa elastyczność i poprawia nawilżenie skóry.

 

5% bioHA

kompleks hydroaktywnych składników z bio hialuronem. Ma silne działanie nawilżające – jak magnes przyciąga i zatrzymuje w skórze cząsteczki wody.

 

KOFEINA

poprawia mikrokrążenie przez co zmniejsza cienie i worki pod oczami. Dodaje skórze energii oraz przywraca świeży i wypoczęty wygląd.

Pojemność
15 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Clean Beauty

PERFECTA CLEAN BEAUTY to wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy inspirowane pięknem i prostotą. Receptury zawierają tylko niezbędne składniki, zapewniające skuteczne działanie, komfort i przyjemną aplikację produktów. Tworząc receptury technolodzy Perfecta postawili na znane surowce aktywne w bezpiecznych stężeniach, zapewniając najwyższą jakość oraz minimalizując ryzyko podrażnień. Dodatkowo we wszystkich kosmetykach z linii znajduje się minimum 3% kompleksu bioHA, który zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, stanowiące podstawę codziennej pielęgnacji.