Epilady

Perfecta Epilady – Krem do depilacji ciała

Delikatnie i skutecznie usuwa włoski.
Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.
Jedwabiście gładka i nawilżona skóra.

Delikatny i skuteczny krem do bezbolesnej depilacji zbędnego owłosienia. Nie powoduje podrażnień oraz opóźnia odrastanie włosków. Alantoina koi podrażnienia skóry, a kolagen i elastyna nawilżają i regenerują. Po depilacji skóra jest jedwabiście gładka i miękka.

Pojemność
100 ml
Cera/typ skóry
Sklep online

Epilady

W trosce o depilację twarzy i ciała powstała linia kosmetyków Perfecta EpiLady, które szybko i skuteczni usuwają niechciane włoski.W skład serii wchodzą kremy: waniliowy krem do depilacji ciała oraz czekoladowy krem do depilacji twarzy i miejsc wrażliwych. Preparaty skutecznie i bezboleśnie depilują oraz przyjemnie pachną.

Dodatkowo zawierają składniki aktywne, które koją podrażnienia, regenerują mikrourazy oraz głęboko nawilżają skórę, m.in.: alantoinę, d-pantenol, kolagen i elastynę. Ponadto w serii znajdują się: wosk do depilacji ciała w plastrach oraz wosk do depilacji twarzy w plastrach, które dzięki wysoce elastycznej recepturze znakomicie dopasowują się do struktury skóry, usuwając nawet 2 mm włoski.

Receptura wosku została wzbogacona o składniki regenerujące: nagietek i olej słonecznikowy. Plastry mają cukrowo-miodowy zapach.