Pharmacy

Perfecta Pharmacy – Skarpetki złuszczające

Gotowe skarpetki. Efekt już po 60 minutach! Stopy gładkie już po pierwszym użyciu!

Złuszczająca maska do stóp oparta na kwasach: mlekowym i glikolowym, skutecznie usuwa martwy naskórek, dając efekt wygładzonych i delikatnych stóp. Dodatek ekstraktów z owoców przyczynia sie do odżywienia skóry stóp. Dzięki glicerynie stopy stają się idealnie nawilżone. Opakowanie zawiera jedną parę skarpetek wypełnionych aktywną substancją złuszczającą. Do samodzielnego zastosowania w domu.

 

6,6% KWAS MLEKOWY + KWAS GLIKOLOWY
kompleks kwasów wykazuje działanie złuszczające poprzez osłabianie wiązań pomiędzy keratynocytami, odsłania nowe, młodsze warstwy naskórka. Ponadto zapewnia nawilżenie skóry i wspomaga jej odnowę i regenerację.

 

GLICERYNA
wiąże cząsteczki wody w naskórku oraz poprawia miękkość skóry.

 

EKSTRAKT Z OWOCU AWOKADO
odżywia i wzmacnia naskórek, wspomagając jego regenerację.

 

EKSTRAKT Z LISCI MIETY PIEPRZOWEJ
daje przyjemne odczucie swieżosci na stopach.

Pojemność
1 para skarpetek
Cera/typ skóry
Sklep online

Pharmacy

SKUTECZNA OCHRONA ANTYBAKTERYJNA Perfecta Pharmacy to specjalistyczna linia kosmetyków pielęgnacyjnych do rąk oraz całego ciała, zawierająca środek ANTYBAKTERYJNY.

Bogate formulacje w wyjątkowy sposób dbają o skórę – nawilżają ją i łagodzą podrażnienia. Mydła w płynie i żele pod prysznic zostały oparte o MICROBIOME CARE będący połączeniem probiotyków i prebiotyków wspierających prawidłową mikroflorę bakteryjną skóry. Kremy do rąk bogate są w składniki pielęgnacyjne i antybakteryjne. Zawarty w nich CYNK wykazuje wyraźne działanie ochronne przed bakteriami. Linia produktowa przeznaczona jest do codziennego stosowania.