Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine
BOTULINE
Ekspert odmłodzenia
Perfecta Botu-line Expert Odmłodzenia to innowacyjna linia kosmetyków opartych na roślinnym odpowiedniku Botuliny - Spilantolu, który działa bezinwazyjnie i wykazując skuteczne i wyjątkowo silne działanie przeciwzmarszczkowe. Zmniejsza napięcie w strefach mimicznych, przez co wygładza i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Dodatkowe składniki aktywne m.in. kwas ferulowy, hialuronowy, peptydy i oleje, potęgują działanie odmładzające oraz w znaczący sposób poprawiają kondycję skóry.
Odmładzająca moc roślinnej botuliny
Odmładzająca moc roślinnej botuliny.
Spilantol, czyli roślinna botulina jest pozyskiwana z tropikalnej rośliny Acmella oleracea. Ten nowatorski składnik działa bezinwazyjnie i niezwykle skutecznie. Ma zdolność do zmniejszania napięcia mięśni mimicznych. Badania dowodzą, żę Spilantol ma doskonałe właściwości pokonywania bariery naskórkowej, dlatego stanowi doskonały składnik skutecznych i bezpiecznych kosmetyków nowej generacji. Stymulując fibroblasty pobudza je do produkcji elastyny i kolagenu, co sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej napięta i jędrna, a zmarszczki powstałe w wyniku mimiki stają się mniej widoczne. Ale to nie wszystko! Pomaga zmniejszyć też uszkodzenia skóry spowodowane promieniowaniem słonecznym czy zanieczyszczeniem środowiska.
Skuteczne i niezwykłe receptury
Skuteczne i niezwykłe receptury
Starannie opracowane receptury linii Botu-line skutecznie redukuje zmarszczki i pomaga cerze dojrzałej odzyskać młody wygląd. Niezwykle przyjemne bogate konsystencje dają natychmiastowe odczucie odżywienia i nawilżenia. Idealnie wygładzają i zmiękczają skórę, pozostawiając ją odpowiednio wypielęgnowaną przez długi czas. Kobiecy zapach z nutami tonki i wanilii otula przyjemną kwiatową świeżością.

Botu- Line

( ilość produktów: 5 )
Wiek
Konsystencja
ilość produktów: 5
pixel