Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine

Patrząc komuś w oczy możesz dostrzec nie tylko jego humor ale także stan zdrowia. Nic dziwnego, że wykonuje się tyle zabiegów, by także stan naskórka wokół oczu odznaczał się nieskazitelnością. Powieki i skóra wokół nich są bardzo drażliwe i szczególnie o te partie twarzy trzeba zadbać. Warto się im przyjrzeć i ocenić, w jakim są stanie. Konieczne jest sięgnięcie po specjalistyczne kremy i wtedy uczynić siebie atrakcyjniejszą.

Na co uważać?

Skóra pod oczami jest szczególnie delikatna, wrażliwa i cienka. W przeciwieństwie do innych partii twarzy to właśnie tutaj musimy delikatnie pielęgnować skórę. Uważniejsza pielęgnacja zaczyna się w momencie, gdy wybieramy odpowiedni kosmetyk. Do regeneracji naskórka wokół powiek musimy wybierać kosmetyki, które są pozbawione agresywnych składników takich jak kwas salicylowy czy glikolowy. Mogą one wywoływać reakcje alergiczne i podrażniać skórę, więc warto na to zwrócić uwagę. Każdy też ma inną skórę i co innego może wywołać alergię. Konieczne jest dopasowanie kosmetyku do swojej własnej skóry.

Rozważne działanie

Kremy pod oczy które możemy znaleźć w sklepach z pewnością będą nawilżające i kojące. Większość z nich perfekcyjnie nadaje się dla każdego rodzaju skóry, ale to też musimy uważnie czytać etykiety kosmetyków. Mając alergię na dany składnik też musimy być ostrożni. Specyfiki tego rodzaju powinny zawierać pantenol, alantoinę, kwas hialuronowy czy witaminę F. Ważne jest również to, by krem chronił skórę pod oczami przed słońcem. Musi zawierać filtry przeciwsłoneczne. Odmładzająco działa między innymi witamina C i jej również warto szukać w składzie danego kosmetyku. Kosmetyki pod oczy muszą być delikatne ale pielęgnujące tę delikatną skórę.

Kremy pod oczy

( ilość produktów: 15 )
Wiek
Rodzaj Skóry
Składniki
Wskazania
Pokaż tylko
Usuń wszystkie filtry
ilość produktów: 15
pixel